WD Green 240GB SSD Windows kurulumunda 0x80070057 hatası

mhmtgokcen

Centipat
Arkadaşlar merhaba, dün WD Green 240GB SSD aldım. SSD'ye ne yaptıysam Windows kuramadım. Windows 7 ve Windows 10 denedim. Başka bilgisayarsa deniyorum aynı hataları veya bir değişik hata alıyorum. Çözüm önerileriniz var mı? Disk arızalı olma ihtimali var ise nasıl kontrol edebilirim hangi programı kullanabilirim?

IMG_20210210_215830.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç defa biçimlendirdim, hatta isterseniz sizin içinde biçimlendirebilirim :) Hangi programla hangi türde biçimlendirmemi önerirsiniz?
Ha yok, programla değil. Format aşamasında biçimlendirmekten bahsetmiştim ben. Onu da yapmışsınızdır sanırım.

Benim bir fikrim yok fakat hatayı aratarak şöyle bir çözüm buldum. Belki yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulum aracı üzerinden biçimlendirmeyi dener misiniz.
Kurulum aracı üzerinden biçimlendirme gerçekleşmedi.

Ha yok, programla değil. Format aşamasında biçimlendirmekten bahsetmiştim ben. Onu da yapmışsınızdır sanırım.

Benim bir fikrim yok fakat hatayı aratarak şöyle bir çözüm buldum. Belki yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu yabancı kaynaktan denemiştim ,bu ve diğer kaynakta bende farklı hatalara sebep oldu.Başarısız.

Dosya türümün raw olduğunu görmekteyim. Sanırım problem burada. NTFS yapabileceğim program önerisi olan var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı