WD Green SN350 vs Samsung 970 EVO Plus

aet_95

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde 100 dolarlık Amazon indirim çeki var ve başlıktaki iki M.2 SSD'den birisini almayı düşünüyorum. WD Green SN350'nin 1 TB'lık versiyon ile ilgili pek bir bilgi bulamadım. WD Green SN350'nin 1 TB'lık modelini önerir misiniz, yoksa Samsung 970 EVO Plus 500 GB'mı alayım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Ürünlerin linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz:
Samsung 970 Evo Plus
WD Green SN350

Merhaba arkadaşlar, elimde 100 dolarlık Amazon indirim çeki var ve başlıktaki iki M.2 SSD'den birisini almayı düşünüyorum. WD Green SN350'nin 1 TB'lık versiyon ile ilgili pek bir bilgi bulamadım. WD Green SN350'nin 1 TB'lık modelini önerir misiniz, yoksa Samsung 970 EVO Plus 500 GB'mı alayım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Ürünlerin linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz:
Samsung 970 Evo Plus
WD Green SN350

WD Green almayın çünkü kötüler. Samsung alın.

970 EVO Plus daha iyi olur diye düşünüyorum, sırf 1TB için kalitesiz mal almaya gerek yok.

P5'e yetiyor mu para? 970 EVO Plus ile çok yakın ürünler, 1TB P5 mükemmel bir seçenek olacaktır.

Parayı denkleştirebilirim o sorun değil. Crucial‘un performansı Samsung gibi iyi mi? Yani aralarında performans ve sıcaklık olarak ne kadar bir farklılık var?

Parayı denkleştirebilirim o sorun değil. Crucial‘un performansı Samsung gibi iyi mi? Yani aralarında performans ve sıcaklık olarak ne kadar bir farklılık var?
Performans olarak 970 Evo Plus az bir şey daha önde (~100-200MB okuma/yazma) onun dışında P5 biraz ısınıyor, ucuz bir M.2 soğutucu ile sorun çözülür tabii ki de.

İşimi sağlama almak istedim ve birçok kişinin önerdiği 970 EVO Plus'ın 500 GB'lık modelini satın aldım. Yardımlarınız ve ilginiz için tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı