WD SSD M.2 dönüştürücüye takılırsa sorun olur mu?

Kafayıyersin

Centipat
Daha fazla  
Bu tür dönüştürücüler üst seviye anakartların kutularında çıkıyor zaten, sorun olacağını düşünmüyorum.

Bu arada Green serisi SSD'ler bildiğim kadarı ile iyi değil, tam bütçe verirsen daha tecrübeli ve bilgili arkadaşlar öneri yapacaklardır.

Bu tür dönüştürücüler üst seviye anakartların kutularında çıkıyor zaten, sorun olacağını düşünmüyorum.

Bu arada Green serisi SSD'ler bildiğim kadarı ile iyi değil, tam bütçe verirsen daha tecrübeli ve bilgili arkadaşlar öneri yapacaklardır.
hocam uygun seviyeye düşmüş fiyat olarak bu marka ssd lerin ne gibi sorunu oluyor

Hocam uygun seviyeye düşmüş fiyat olarak bu marka SSD'lerin ne gibi sorunu oluyor?

Dediğim gibi, uzmanı değilim bu konunun; şöyle bırakayım.

2. ekran kartı slotuma takmayı düşünüyorum. Herhangi bir sorun yaşar mıyım alacağım SSD bu.

-Performans açısından bir sorun yaşamazsınız slotunuz PCI-e 1.0 X16 bile olsa bant genişliği 4000 MB/s yani SSD'nin üstüne çıkıyor ve bu dediğim PCI-e 1.0 X16 için. Eğer PCI-e X4 slota takacaksanız ise en az PCI-e 3.0 X4 slotu gerekiyor eğer slotunuz 3.0 değilse ve başka bir dönüştürücü almak isterseniz ise:

Technopat.PNG

Dönüştürücü de bu.

-Slotunuz da bu dönüştürücüye uyumluysa sorun yaşamazsınız.

Green serisi SSD'ler bildiğim kadarı ile iyi değil,

-Pek iyi oldukları söylenemez çok kolay bozulabiliyorlar ve tepkime değerleri de biraz yüksek eğer çok yüksek indirimde yakalarsanız (şu anda olduğu gibi) alabilirsiniz zaten bu fiyatta başka bir 1TB M.2 SSD yok.

Bu marka SSD'lerin ne gibi sorunu oluyor.

-Okuma/yazma düşmeleri, uzun süren uygulama açılma süreleri, uzun süren yükleme süreleri gibi sorunlar olur ancak fiyatı çok iyi ben olsam alırdım eğer sorun çıkarsa ise İtopya ekibi ile konuşup bir şekilde hallederdim.

Geri
Yukarı