Web proglamlamaya girmeli miyim?

Makaleler
1
Selam arkadaşlar, bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Şu anda C++ öğretiliyor. Daha önce belirli bir seviyeye kadar giriş düzeyinde bildiğim için pek sorun yaşamadan zor da olsa ilerleyebildim bu dilde ama elle tutulur bir şey yapmama daha uzun bir süre var gibi gözüküyor. Bunun için web proglamlamaya (CSS, HTML, JS) üçlüsünü öğrenmeye başlamayı düşünüyordum. Sizce böyle bir işe girişilir mi? Biraz boş vaktim var ve daha iyi değerlendirmek istiyorum. C++ beni çok içine de çeken bir dil olmadı zorluğu sebebiyle. Tavsiyelerinizi, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite tercihi sırasında bunları çok araştırdım ve çoğu kişi bana hepsinden biraz yerine hangisi olursa olsun çok iyi bilmemi önermişti. Bence de en mantıklısı hepsiyle ilgili genel bir bilgiye sahip olmak ama birinde daha sivrilmek. Bununla ilgili Udemy'den kurs falan almıştım hatta.

Başta bahsettiğim üniversite tercihine gelirsek tıp yazdım :D

Web programlama öğrenmek istersen öğrenebilirsin. Günümüzde güvenlik arttığı için insanlar bir şey kurarken şüphe duyabiliyor. Bundan dolayı web tabanlı uygulama geliştirmek daha mantıklı olabiliyor.

Geri
Yukarı