Web Programlama 2 Dersinde Kullanılan Program

Bizim üniversitemizde dil olarak ASP.NET kullanılıyordu program olarak Visual Studio ama arkadaşında dediği gibi üniversiteden üniversiteye değişir.

Bizim üniversitemizde dil olarak ASP.NET kullanılıyordu program olarak Visual Studio ama arkadaşında dediği gibi üniversiteden üniversiteye değişir.

JavaScript dersi veriliyor arkadaşlar
Hangi üniversite olduğuna göre değişir. Her üniversite aynı şeyi işlemiyor. MEB değil burası.
Hangi üniversite olduğuna göre değişir. Her üniversite aynı şeyi işlemiyor. MEB değil burası.

Benim okuduğum üniversitede HTML ile başlayıp CSS ile devam ediyoruz.

Fikriniz varsa söyleyin büyük sevap işlersiniz çünkü derse hiç girmedim adam soru sormuş ben soruya soru bana bakıyor daha doğrusu hangi program ile yazacağımı çıkaramadım 😁😁
Örneğin bir tane yıldızlarla şekil vermiş bu şekli yapın, dikdörtgen alan ve çevresini bulun gibi bunları hangi programda yapmam gerekiyor yani onu sormak istedim

Son düzenleme:
Örneğin yıldızlarla şekil verilmiş, dikdörtgen alan ve çevresi bulun denmiş, tek mi çift mi karesini bulun gibi sorular. Soruları yaptım ama daha önce dersine girmediğim için hangi program kullanıldığını bilmiyorum.

Son düzenleme:
Örneğin yıldızlarla şekil verilmiş, dikdörtgen alan ve çevresi bulun denmiş, tek mi çift mi karesini bulun gibi sorular. Soruları yaptım ama daha önce dersine girmediğim için hangi program kullanıldığını bilmiyorum.

JavaScript dersi alıyorsanız herhangi bir programa gerek yok notepad kullanarak bile yapabilirsin ama daha rahat kod yazmak için vs code veya sublime text 3 kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı