Web programlama öğrenilirse iş yapılabilir mi?

Shinyapo LXXIV

Decipat
13 yaşındayım LGS'ye hazırlanıyorum. Şu an derslere ilk başladım bir siteden öğreniyorum. Ben bu web proglamlamayı çözünce iş yapabilir miyim? Yaş sıkıntı olur mu? Bir de aranızda web proglamlayıcısı varsa tecrübelerini söyleyebilir mi?

13 yaşındayım LGS'ye hazırlanıyorum. Şu an derslere ilk başladım bir siteden öğreniyorum. Ben bu web proglamlamayı çözünce iş yapabilir miyim? Yaş sıkıntı olur mu? Bir de aranızda web proglamlayıcısı varsa tecrübelerini söyleyebilir mi?
Sınavın çok daha büyük önem arz ediyor. Kim ne derse desin, kazanacağın lise ve ortamın hepsinden daha önemli. Bozuk psikolojiyle bir meslek lisesine her gün gidip gelmektense iyi bir üniversitenin kapılarını aralarsın.

İkisini bir arada yapma, derslerine çalış ve alanında başarılı bir üniversite kazan.

LGS sonrası bolca vaktin olacak.

Sınavın çok daha büyük önem arz ediyor. Kim ne derse desin, kazanacağın lise ve ortamın hepsinden daha önemli. Bozuk psikolojiyle bir meslek lisesine her gün gidip gelmektense iyi bir üniversitenin kapılarını aralarsın.

İkisini bir arada yapma, derslerine çalış ve alanında başarılı bir üniversite kazan.

LGS sonrası bolca vaktin olacak.
Zaten işi şuanlık yapmayı planlamıyorum Yaz tatilinde. Çünkü ailemle anlaşma yaptık AAL veya daha yüksek lise kazanırsam iyi bir masaüstü toplayacağız diye. İş teklifi alırsam bu sistemle yetişemeyecek gibiyim. O yüzden de günde en az 100 soru çözmeye özen gösteriyorum.

Dostum yaşın sıkıntı olacak. Ben 16 yaşındayım ve web programlamada gayet iyiyim. İş bulmam çok zor oldu. Sen sınavına odaklan bence bu tip işler öncelikli değil. Sınavdan sonra bana ulaşırsan beraber iş yapabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı