Çözüldü Web site de undefined index hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlexanderDaniel

Decapat
Yer
Switzerland / Zürih
Daha fazla  
Meslek
Web designer, Coder and Designer
Merhaba arkadaşlar web sitemin panel kısmına blog için bölüm açtım, bu bölümün textarea kısmına ckeditor5 kurduğumda resimdeki hatayı alıyorum. Resimlerde detay gözüküyor, sorun şu ki eklediğimde detay kısmı gözükmüyor hata da bu makale yazınızın div indeki ID=editör kaldırdığımda hata vermiyor ama editör gözükmüyor.

Edit = phpmyadminde de gözükmüyor.

Ekran Alıntısı.PNG

2.PNG

3.PNG

Son düzenleme:
Çözüm
Gerçekten anlamıyorum seni ya kusura bakma.
Ckeditor php senaryosunu incelersen sitesinden anlayacaksın, undefined tanımlanmadığı gösteriyor verinin. Bu durumda ya ckeditor kısmında bir hata vardır, ki bunu ClassEditor olarak javascript ile ilgili elementi tanımlamdıgın kısımdaki catch yani hata oluştuğunda gösterilecek kısımda bulabilirsin. Ya da php kısmında formdan veri aktarırken yaşadığın bir sorun vardır, bunu da verinin nereye kadar aktarıldığını gözlemleyerek bulabilirsin.
Ozaman echo/print ile ekrana yazdırmayı deneyin. Ayrıca ckeditor classeditor olarak tanımladığınız kısımda herhangi bir hata durumunda consola ilgili hata yazılıyoruş oradayı da bir kontrol eder misiniz.

Ckeditor php senaryosunu incelersen sitesinden anlayacaksın, undefined tanımlanmadığı gösteriyor verinin. Bu durumda ya ckeditor kısmında bir hata vardır, ki bunu ClassEditor olarak javascript ile ilgili elementi tanımlamdıgın kısımdaki catch yani hata oluştuğunda gösterilecek kısımda bulabilirsin. Ya da php kısmında formdan veri aktarırken yaşadığın bir sorun vardır, bunu da verinin nereye kadar aktarıldığını gözlemleyerek bulabilirsin.

Çözüm

Geri
Yukarı