Web siteleri kullandığımız klavyeyi öğrenebilir mi?

Olmayanı Arayan

Hectopat
Merhaba, ben adalet bölümü okuyorum ve 2 gün sonra F klavye vizem var ama çalışmadım. Q klavye ile vizeyi rahatlıkla geçebilecek kadar hızlı yazıyorum. Sorum şu: Hocamız vizeyi yapacağı internet sitesinden bizim hangi klavyeyi kullandığımızı anlayabilir mi? Ben Q klavye ile yazsam bunu anlaması, mümkün mü?
Not: Sınavın hangi sitede yapılacağını bilmiyorum, o yüzden link veremem.

Batarya seviyesini bile öğrenebilir ama JavaScript'i devre dışı bırakırsanız öğrenemez. Tabii direkt tüm JavaScript'ler devre dışı kalırsa fonksiyonlar çalışmayabilir.

Bir dakika ne? Olmaz diye düşünüyorum da bu ne kadar saçma bir prosedürmüş. Avukatlar vs. F klavye mi kullanmak zorunda? Bilmediğim için soruyorum.

F klavye resmi kurumlarda zorunludur.

Ben F klavye olsa bile Q klavyeyi ezbere bildiğim için ayarlardan Q klavye yapıp kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben adalet bölümü okuyorum ve 2 gün sonra F klavye vizem var ama çalışmadım. Q klavye ile vizeyi rahatlıkla geçebilecek kadar hızlı yazıyorum. Sorum şu: Hocamız vizeyi yapacağı internet sitesinden bizim hangi klavyeyi kullandığımızı anlayabilir mi? Ben Q klavye ile yazsam bunu anlaması, mümkün mü?
Not: Sınavın hangi sitede yapılacağını bilmiyorum, o yüzden link veremem.

Ben de senin geçtiğin yollardan geçtim ve adalet lisesi bitirdim. Sınavda sürekli Q'ya alırdım ve kimse anlamazdı. İnternet sitesinin bunu öğrenmesi zor. Tabi iş üniversite olunca kendilerine ait bir yazılım kullanabilirler. O zaman iş sıkıntıya girebilir.

Ben de senin geçtiğin yollardan geçtim ve adalet lisesi bitirdim. Sınavda sürekli Q'ya alırdım ve kimse anlamazdı. İnternet sitesinin bunu öğrenmesi zor. Tabi iş üniversite olunca kendilerine ait bir yazılım kullanabilirler. O zaman iş sıkıntıya girebilir.

Siz direkt bilgisayar odası gibi bir yerde girdiniz büyük ihtimal, internet sitesi rahatlıkla öğrenebilir.

Dosya Ekleri

• 1606210804393.png
    1606210804393.png
    70,4 KB · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı