Web tasarım fikirlerinin olduğu site önerisi

Daha fazla  
Benim en büyük sorunum tasarım olarak fikir bulamamam. Bir site yapmaya başlıyorum sonra başka siteleri görünce benim yaptığım ne ki diyerek projeyi yarım bırakıp görüp beğendiğim sitelerin benzerlerini yapmaya çalışıyorum sonra yine aynı şey oluyor, buna rağmen sonunda bir tane bitirebildim fakat şimdi yaptığım şeyden de memnun değilim. Örnek tasarımlar bulabileceğim bir site var mı?

Şimdi hocam kodlarıyla birliktemi istiyorsunuz yoksa sadece ilham olsun diye tasarımlarınamı bakmak istiyorsunuz.

Site değilde bir kaç videolar atacağım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle kopyalamıyorum hocam, beğendiğim kısımları kendi tasarımıma uyarlayarak değiştirip kullanıyorum.
Tamamdır. Bunlara ek olarak internette "xx website examples" gibi aramalar yaparak da birçok örnek bulabilirsin. "portfolio website examples, e-commerce template examples" falan gibi. Codepen'de de örneğin "breadcrumb" ya da "navbar" gibi arama yaparak birçok yaratıcı örnek bulabilirsin.

Hiç kimse ilk başta günümüzün önde gelen siteleri gibi siteler yapamaz zaten. Zamanla ve tecrübeyle oluşacak şeyler bunlar.

Günümüzde çok kullanılan sitelere bakın onların kopyalarını yapmaya çalışın. Klonlama yaparak kendinizi geliştirebilir ve mantığınızı kuvvetlendirirsiniz. İlla bir siteye bakıp yapmanıza gerek yok. Herhangi bir template indirip onu da klonlayabilirsiniz.

Çok çabuk vazgeçmek iyi bir şey değil, özellikle yazılım alanında.

Hiç kimse ilk başta günümüzün önde gelen siteleri gibi siteler yapamaz zaten. Zamanla ve tecrübeyle oluşacak şeyler bunlar.

Günümüzde çok kullanılan sitelere bakın onların kopyalarını yapmaya çalışın. Klonlama yaparak kendinizi geliştirebilir ve mantığınızı kuvvetlendirirsiniz. İlla bir siteye bakıp yapmanıza gerek yok. Herhangi bir template indirip onu da klonlayabilirsiniz.

Çok çabuk vazgeçmek iyi bir şey değil, özellikle yazılım alanında.
Vazgeçmiyorum hocam sadece projeyi beğenmeyip atıyorum ama şuan bitirdiğim bir site var, kendimi geliştirdikçe o siteyi de geliştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı