Web tasarım programı önerisi

Gunerozcan07

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba
Web sitesi açmak istiyorum. Web site tasarımı program dili hakkında hiçbir bilgim yok. Sadece ek kaydır hazır yapabileceğim bir site olsun istiyorum. Hangi ücretli veya ücretsiz programları kullanmalıyım. Site dini içerikli olacak. Yani güzel bir site yapmak istiyorum emek harcayacağım. Yardım ederseniz sevinirim.

En kolay wix ile halledersin işini. Normalde Adobe Muse gibi yazilimlarda mevcut ama sonra hostingle uğraşman gerekecek. Wix te bir site yapıp ücretsiz yayınlayabilirsin ama alan adı biraz çirkin olur veya biraz ücret ödedikten sonra düzgün alan adı kullanabilirsin.

Wix İle hiçbir şey halledemezsin reklamlı olarak kullanacak isen bir şey diyemem ama kendini geliştirmeye yönelik işler yapacaksan Dw kullana bilirsin yada not defter.

Kodlama bilmeden wix ile halledebilir. Herkes tasarımcı olmak istemiyor ve burdaki arkadaş sadece 1 site yapmak istiyor. Ayrıca dw önermekten vazgeçin zar zor çalışan drag and drop ve saçma sapan bir özellik formundan başka bi haltı yok oysa tek kazanacağın kötü alışkanlıklar.

Wix çok basit geldi aslında Adobe daha iyi gibi duruyor ama o da parayla sanırım . Neyse şuanda askıda ama yapacağım araştırmaya devam

Takipteyim. Bende araştırıyorum bilgilendirelim birbirimizi. Adobe Muse trial olarak var. Denemekten bir şey kaybetmeyiz. İndiriyorum bende.

Web Page Maker kullanabilirsin ama onun içinde enson dosyalarınızı upload edecek bir hosting ve domaine ihtiyacınız var.Sizin en kolay yoldan işinizi wix gibi hazır webbuilder olan siteler görür.

Eğer emek sarf ediceksen , önce öğrenmen gerekenleri bir kurs yardımı ile öğrenmelisin.Kurs düşünmüyorsan sana bir kaç tane site veya video önerebilirim , en azından tam öğrenemesende fikir olarak bir şeyler kafanda oturabilir.

Merhaba Dreamweaver ile basit html kodları ile statik bir web sitesi yapabilirsin.Ayrıcan yanlıs hatırlamıyorsam 1 ay ücretsiz indirme imkanı mevcut

Hocam benden sana tavsiye asla Dream Weawer ile başlama. Not defteri ile çalış. İnternet üzerinde videoları bulunmakta. Temel bilgileri alırsan gerisi rahat gelir. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı