WEB tasarımı profesyonel mi?

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Arkadaşlar merhabalar. Bir site üzerinde daha çalışıyorum. Daha tam bitmedi ancak biraz bilgi vereyim. Site inşaat üzerine. Zaten aşağıya bilgi bırakacağım. Sitede ana sayfa, hakkımızda ve iletişim bölümleri olacak. Siteye İngilizce ve Fransızca dil desteği ekledim. Site profesyonel mi yoksa amatör mü? Bir de bu satılabilir mi? Aşağılamadan cevaplarınızı bekliyorum :)
Not: Sol üstteki logoyu örnek olarak koydum :) Yani alıntı değil kendim yaptım :)

site.PNG

Web tasarımcı olarak profesyonelce buldum. Gerçekten çok başarılı. Sadece alttaki gri alanın olması saçma olmuş üstte zaten hakkımızda vs var. Hangi uygulamadan tasarladın?

Şuan bir kaç tasarım üzerinde çalışan biri olarak bende fena bulmadım fakat statik olucak bu siteyi binlerce farklı web sitesini inceleyerek(inşaatla alakalı ve ya değil fark etmez incelenicek siteler) alınacak ilhamlar ile tasarımda mixlenerek (birebir kopyalamadan bahsetmiyorum) dahada güzelleştirebilir gibi geliyor.Yani statik siteyi tasarım anlamında dinamikleştire bildiğin kadar aşırıya kaçmadan dinamikleştirirsen dahada güzel olur.Buda fena değil.Başarılar

Son düzenleme:
Web tasarımcı olarak profesyonelce buldum. Gerçekten çok başarılı. Sadece alttaki gri alanın olması saçma olmuş üstte zaten hakkımızda vs var. Hangi uygulamadan tasarladın?
Orayı kaldırayım, teşekkür ederim. Sublime Text 3 ile. JS, CSS ve HTML kullandım.
Şuan bir kaç tasarım üzerinde çalışan biri olarak bende fena bulmadım fakat statik olucak bu siteyi binlerce farklı web sitesini inceleyerek(inşaatla alakalı ve ya değil fark etmez siteler) alınen ilhamları mixleyerek (birebir kopyalamadan bahsetmiyorum) dahada güzelleştirebilir gibi geliyor.Başarılar
Teşekkür ederim. Sizlere de başarılar :)
İnşaat malzemeleri satan kurumsal bir site izlenimi veriyor. Bence profesyonel olmuş.
Çok teşekürler :)

Satabilir miyim? Satabilirsem fiyatı ne kadar olur sizce?

Güzel olmuş elinize sağlık.

Hiçbir kimsenin zerre hakkı yok. :)
1. cevabınız için teşekkürler.
2. cevabınız olarak şunu diyeyim : Bazıları beğenmediklerinden mi yoksa başka sebeplerden dolayı aşağılıyor. Daha ilk projelerim olduğu için pek güzel olmayabilir o yüzden yazmıştım. Teşekkürler :)
Gayet güzel babam inşaat işiyle uğraşıyor ama gidip de web siteye para vermez yoksa alırdık :D.
Yine de teşekkür ederim :D

Geri
Yukarı