Websitenin aylık geliri ne kadar olur?

Daha fazla  
Ben site oluşturmak istiyorum da ama daha bilmiyorum ve de sorularım var. Kendi siteden birisi senin siteden bir şey satın almadığında para kazanıyor musun? Ayda kaç para gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satış ortaklığı yaparsan komisyon kazanırsın, reklam alırsan reklamdan kazanırsın. Link kısaltırsan ondan kazanırsın, kendin ürün satarsan o şekilde kazanırsın.
Açtığın sitenin Google da reklamını yapmazsan günde 3 kişi girer onlar da sen ve arkadaşların olur. Profesyonel destek almanı tavsiye ederim.

Para için bu işlere bulaşmayın bence. Sitenize reklam alabilirsiniz ama yeni bir siteye neden insanlar gelsin ve reklam versin ki?

Kanka para kazansınlar. Sence adamlar belki para kazanmak istiyor internetten. Ben de öyleyim kanka en azından mafya işi falan değil. Sadece kazanıyorsun o kadar başka bir şey de yok.

Açacağın sitenin diğer sitelerden bir farkı olması lazım. Öyle eskisi gibi web sitesi açıp reklam koymak para kazandırmıyor. Hit alman lazım. Günümüz şartlarında çok web sitesi bulunuyor ki bu işe girmek epey zor çünkü rakipleriniz çok fazla. Projenize iyi bir fikir bularak ve güzel bir planlama yaparak başlayabilirsiniz.

Hocam bu Türkçe ile kuracağın siteden en fazla 10 lira kazanırsın. İnsanlar siteyi anlamazlar bu şekilde.

Peki en çok hangi siteler daha kalabalık oluyor oyun mu, filmler diziler mi, vb gibi şeyler hanigisi daha iyi para kazandırıyor?

O zaman burada bana ne demek istediğinizi söyleyin mafya falan ne alaka? Ben kendi türkçemin kötü olduğunu düşünürdüm oysaki.

Arkadaşı raporlayın geçin.

Ne Türkçe'si, ne arkadaşı? Ne raporlaması, ben sadece para kazanmak için konuşuyorum. Ben sadece lafın gelişi dedim orada bu işlere bulaşmayın dedim ya lafın gelişine dedim. Türkçen kötü mü e o zaman geliştir o zaman. Senden düzgün konuştuğum kesin ama kanıtlayamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı