Webtekno kanalının Apple ile dalga geçiyor sanması

Aynen öyle düşünüyorum fakat bir teknoloji kanalına yakıştıramadığımdan dolayı kendi izleyicilerinin ağzından konuşuyorlar. Saçma sapan espriler falan. Çıkmadı, olumsuz eleştiriler haklı ama bence teknoloji kanallarında böyle üslup olmamalı.
Ben Webtekno'nun teknoloji-bilgi kanalından çok teknoloji-eğlence kanalı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden çok ciddiye alınmamalı. :)

Kağıt üzerinde yazan teknik özellikleri bile doğru dürüst veremeyen bir kanal. Face sayfası desen iyice onedio sitelerine döndü. TAA'nın elde ettiği popülerlik sayesinde para kazanıyorlar yatıp kalkıp ona dua etsinler. Youtube anasayfamdan engelledim videoları düşmüyor artık. Eğer izleyecek hiçbir şey yoksa telefon testlerini izliyorum.
Dostum hepsini çok güzel anlatıyorlar. Sen şu an yalan atıyorsun.

Kağıt üzerinde yazan teknik özellikleri bile doğru dürüst veremeyen bir kanal. Face sayfası desen iyice onedio sitelerine döndü. TAA'nın elde ettiği popülerlik sayesinde para kazanıyorlar yatıp kalkıp ona dua etsinler. Youtube anasayfamdan engelledim videoları düşmüyor artık. Yemek yerken eğer izleyecek hiçbir şey yoksa telefon testlerini izliyorum.
Katılıyorum çünkü en çok izlenen videoları TAA formatındaki videolarıydı.

Ben yıllardır izlemiyorum, siz de izlemeyebilirsiniz. Efe ayrıldığından beridir izlediğimi hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı