Webtekno kanalının Apple ile dalga geçiyor sanması

Telefonu; stabil bir şekilde çalıştırıyor, güncelliğe ayak uyduruyor ve güvenlik sağlıyor.

Şu an LineageOS'u telefonuma kursam telefonuma elveda demem lazım. Sende sorunsuz çalışıyor herkeste değil.
Exynos tarafı evet öyle. Snapdragon'lar gayet iyi.

Mediatek ve sorun işlemcilik falan değil. Neyse konuyu dağıtıp ban almak istemiyorum.

Herkes Apple'ı sevecek diye birşey yok. Adamlar her kitleye göre videolar hazırlıyor. Tabii izlenirse.
Yok hocam sevilsin demiyorum. Her sene almamak için 5 nedende aynı şeyleri sıralamaları garip geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya denk geldim ve izledim.
Evet şunu fark edebiliyorum: Adaptör vs. hakkında eleştiriler doğru. Biliyoruz ki en az bir sene içinde adaptörler diğer kutulardan da çıkartılacak. Ben bu olayı geçmek istiyorum. Bu adamların hepsi YouTube'un kitlesine göre videolar çekiyor.
Yani adamlar her sene aynı mantıkla " iPhone almamanız için 5 neden" videosunu çekiyor, hep aynı nedenleri sunuyor ve yorumlarda her türlü ergence Apple esprileri dönüyor.
Sıkmadı mı webtekno başkan?

Abi şu ülkede şöyle bir gerçek var: Bir telefona 20.000 TL verilmez. Yani mantığı yok. Bu Apple düşmanlı Android fanboyluğu değil. Yine bir gerçek var: Apple kendine bir Premium bir kitle oluşturmuş ve buradan para kazanıyor. Bu sadece bizim ülkemize özel değil dünyada da bu şekilde çünkü 10.000 TL Android telefon iPhone 12'nin yaptığı şeyi rahatça yapabiliyor. Güncelleme dersen hadi garanti bitince güncellemede bitsin diyelim. Gider 2 yıl sonra yine son model Android telefon alırım 10.000 TL ile yine iPhone performansını alırım. Yani gerçek şu bu telefon 20.000 TL etmiyor. Bu parayla 2 kez son model amiral gemisi seviyesinde Android telefon alınabilir. Adamların dalga geçtiği kısım bu olabilir. Saygılar.

Xiaomi alın coh ucuz coh eyi arama bile yapıyor hem de yarı fiyatına hem de dokunmatik hem de coh ucuz coh eyi.

Abi şu ülkede şöyle bir gerçek var: Bir telefona 20.000 TL verilmez. Yani mantığı yok. Bu Apple düşmanlı Android fanboyluğu değil. Yine bir gerçek var: Apple kendine bir Premium bir kitle oluşturmuş ve buradan para kazanıyor. Bu sadece bizim ülkemize özel değil dünyada da bu şekilde çünkü 10.000 TL Android telefon iPhone 12'nin yaptığı şeyi rahatça yapabiliyor. Güncelleme dersen hadi garanti bitince güncellemede bitsin diyelim. Gider 2 yıl sonra yine son model Android telefon alırım 10.000 TL ile yine iPhone performansını alırım. Yani gerçek şu bu telefon 20.000 TL etmiyor. Bu parayla 2 kez son model amiral gemisi seviyesinde Android telefon alınabilir. Adamların dalga geçtiği kısım bu olabilir. Saygılar.
15175FB8-9831-4D65-A5ED-CD3ACA6BAD7D.png

Yeni konular

Geri
Yukarı