Çözüm Werfault.exe PC'yi donduruyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alihan ateş

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektronik teknikeri
Arkadaşlar bu nadir kullanıcılara oluyor. Ben bilgisayara telefonumu bağlayıp USB bağlantı paylaşımını açtığımda görev yöneticisinde karşıma çıkıp her şeyi donduruyordu. Sonlandırmaya çalıştığımda kendini yeniliyordu ve programlar anlık olarak kendine geliyordu. Şimdi çözümünü anlatayım. Başlat>Shift tuşuna basılı tutup yeniden başlat>"lütfen bekleyin" ekranı gelecek.>Sorun giderme>başlangıç ayarlarını değiştir>yeniden başlat>açılınca güvenli mod seçeneğini seçin numara tuşu ile. PC açılınca>bu bilgisayar>Windows> cihaz 64 Bit ise systemwow64 ve System 32'de yapmanız gerekiyor bu işlemi. 32 Bit işletim sistemi ise zaten tek System 32 var.>System 32'ye gir. Werfault, wermgr ve werfaultsecurity uygulamalarının izinlerini değiştireceğiz.>Sağ tık yapın üzerlerine.>Özellikler>güvenlik>gelişmiş>sahibi trustedinstaller olarak karşımıza çıkıyor.>Değiştir>kendi oturumunuzu seçip>uygula(aynı işlemi diğerlerine de yapın).>Şimdi geriye gidip>düzenle size ait oturumun ve administratörlerin kutucuklarını işaretleyin ve trustedinstaller kutucuğunda tam denetim şıkkını kaldırın.(Unutmayın üçüne de bunu yapacaksınız. 64 Bit sistemi olanlar hem System 32 hem systemwow64'teki werfault, wermgr ve werfaultsecurity uygulamalarına aynı işlemi yapmaları gerekiyor)>yaptıysanız yeniden başlatın ve sonucunu görün. Başka bir sıkıntı olur mu bilemem. Ben de şimdi yaptım. Sıkıntı olursa yeni konuda bunu belirtirim. İyi günler.

Geri
Yukarı