Wesley Senijder GALATASARAY'da!

Bahsettiğim durum eğer taraftarsan böyle şeylere pek takılma. Aynısını bir süre sonra Fenerbahçe yaparsa, siz de yapmıştınız dersin. Bunlar takımları üstün kılmaz maalesef.

Facebook'ta her paylaşımda birbine küfür eden, yok 6 mı 7 mi diyen kişilerden bir farkın olsun. Taraftarlığı birkaç maça veya transfere taşıma. Emin ol Sneijder transferinden hiç zevk almadım. Sevinen sadece Galatasaraylılar. Hep birlik olup böyle bir adamı aldık demek yerine düştüğümüz duruma bak. Zamanında UEFA kupası finalini 4 büyük takımın taraftarı birlikte hop oturup, kalkarken sosyal medyaya ergenlerin atılmasıyla işler değişti.

33. Hafta Kuyt'la top diye oynar. :D O değilde adamda bir tek moral eksikti onu da taraftarı görünce fazlasıyla kazandı. Beşiktaş maçıncda Emre Çolak gene geçen hafta ki gibi oynarsa hoca alır.

Bahsettiğim durum eğer taraftarsan böyle şeylere pek takılma. Aynısını bir süre sonra Fenerbahçe yaparsa, siz de yapmıştınız dersin. Bunlar takımları üstün kılmaz maalesef.

Facebook'ta her paylaşımda birbine küfür eden, yok 6 mı 7 mi diyen kişilerden bir farkın olsun. Taraftarlığı birkaç maça veya transfere taşıma. Emin ol Sneijder transferinden hiç zevk almadım. Sevinen sadece Galatasaraylılar. Hep birlik olup böyle bir adamı aldık demek yerine düştüğümüz duruma bak. Zamanında UEFA kupası finalini 4 büyük takımın taraftarı birlikte hop oturup, kalkarken sosyal medyaya ergenlerin atılmasıyla işler değişti.

Dostum taraftar olmak böyle birşey :) Böyle zevki çıkıyor. Birbirini kızdırınca v.s :) Tabi seviyeli bir şekilde. Şahsen Sneijder' in Fenerbahçemize gelmesini isterdim. Fakat Galatasaray aldı. Tebrik ederim. Türkiye' ye gelmesi iyi birşey. Diğer takımlarda çıta yükselticektir. Bu sebeple bu tür transferler iyi oluyor. Türk futbolunun çıtası yükseliyor. Umarım mali açıdan ilerleyen zamanlarda sorun yaşamazsınız.

Tranfer hayırlı olsun. Biz borsaya bildirdiğimiz bütün oyuncuları kadromuza kattık. Komik olan şu ki: Siz Inter'in kadro dışı bıraktığı adamı aldınız. Bizde Inter'in onun yerine almak istediği adamı alıyoruz(En azından borsaya bildirdik). Aradaki fark bu arkadaşlar. Anlayana...

Hahaa. :D Adamın neden kadro dışı kaldığını da söyle bari.Adamın sözleşmesinde ki parayı vermediler. Bu kadar çekememezlik olmaz. Yönetminize sövmeyi bırakın da önce sonra transfer yaparsınız. Evet kimi alıyosunuz, bonservisine bizden daha fazla verdiğiniz ptlak oğlu patlak Krasic'i. Daha bitmedi Belhanda bekleyin. Öyleğda solda okudunuz mal mal haberleri burada Inter baikanından duymuş gibi de yazmanın lüzumu yok. Anlayana...

İnter mali krizde diye sanırım o parayı ödeyemedi. Sneijder yaklaşık 2 yıldır sürekli sakatlandı ve yattığı yerden para aldı tabiri caizse. İnter bu sebeple indirim istedi. Sneijder bu indirime yanaşmadı. Bu sebeple kadro dışı kaldı. Ve satılık listesine kondu. Sneijder böyle bir sorun yaşamasaydı İnter' le değil 7.5 milyon euro, 30 milyon eurodan açılırdı bonservisi. Gerçekten bonservisine çok az ödediniz. Bu kalitedeki bir oyuncu için.
Krasiç konusuna gelirsek. Biz takımında uzun süre oynamayan birini aldık. Bu sebeple Sneijder' e yaklaşmadık bence. Sonuçta Sneijder' de uzun süredir oynamıyordu. Neden Arap yatırımcıların elinde bulundurduğu takımlar talip olmadı Sneijder' e açıkçası ona şaşırdım.

Geri
Yukarı