WhatsApp bildirimi gelince bilgisayar aniden dondu

M.Esat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım üzerinde Word ve Chrome açıkken etkinlik videosu çekiyordum. Arka plandan bir anda WhatsApp bildirimi geldiği anda bilgisayar dondu ve ekranda garip çizgiler belirdi.

SSD alıp üzerine kopyalama yapıp kullanmaya kadar hiç böyle bir şeye denk gelmemiştim. Sizce sorunun kaynağı nedir?
Edit: Bir süre sonra garip sesler çıkarıp kapandı.

20210422_001051.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım üzerinde Word ve Chrome açıkken etkinlik videosu çekiyordum. Arka plandan bir anda WhatsApp bildirimi geldiği anda bilgisayar dondu ve ekranda garip çizgiler belirdi.

SSD alıp üzerine kopyalama yapıp kullanmaya kadar hiç böyle bir şeye denk gelmemiştim. Sizce sorunun kaynağı nedir?
Edit: Bir süre sonra garip sesler çıkarıp kapandı.

Eki Görüntüle 986299

WhatsApp sıkıntı çıkartabiliyor. Genellikle web sürümünü kullanıyorum. Peki bilgisayar yeniden açılıyor mu?

WhatsApp sıkıntı çıkartabiliyor. Genellikle web sürümünü kullanıyorum. Peki bilgisayar yeniden açılıyor mu?

Yeniden açıldı şu an herhangi bir sıkıntısı yok. Daha önce de kullanıyordum ve problem oluşmuyordu neden böyle bir şey oldu anlamış değilim. Herhangi bir donanım arızası olmasından korkuyorum.

Geri
Yukarı