WhatsApp bir anda girmemeye başladı

Nanooo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, telefonum aniden çalışmamaya başladı. Bunun üzerine telefonu yeniden başlattım ve "birisi WhatsApp hesabınızda olabilir" gibi bir uyarı aldım. Bu tür uyarılar genellikle bulut hizmetleriyle ilgili olur. Daha sonra WhatsApp arayüzü güncellendi ve hemen ardından iki aşamalı doğrulamayı etkinleştirdim. Herhangi bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, telefonum aniden çalışmamaya başladı. Bunun üzerine telefonu yeniden başlattım ve "birisi WhatsApp hesabınızda olabilir" gibi bir uyarı aldım. Bu tür uyarılar genellikle bulut hizmetleriyle ilgili olur. Daha sonra WhatsApp arayüzü güncellendi ve hemen ardından iki aşamalı doğrulamayı etkinleştirdim. Herhangi bir sorun olur mu?

Büyük ihtimal WhatsApp sizin eski oturumunuzu kapalı olarak görmediği için böyle bir uyarı vermiş olabilir. Nedeni ise telefonunuz sunucuların telefonunuzdan sanki hala veri alıyormuş gibi olması. Yani telefonunuz yeniden başlarken WhatsApp telefonunuzu açık görüyor. Bu nedenle size böyle bir uyarı veriyor. Zaten WhatsApp hesabına giriş yapmak için telefonunuza her türlü SMS atıyor. Korkacak bir şey yok.

Geri
Yukarı