WhatsApp "Bu hesap WhatsApp'ı kullanamaz" hatası

Fatphobic_23

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, WhatsApp'a girmeye calırısken durduk yere bir sorunla karşılaştım. "bu hesap WhatsApp'ı kullanamaz" diye bir sorun. 24 saat gözden gecirilecekmiş. Niye böyle bir hata aldım ve nasıl tekrar acabilirim ya da kendi kendine acılacak mı?

Modlu whatsapp kullanımı, çok defa giriş denemesi veya başkalarının sizi şikayet etmesi gibi bir sürü etkenden hesap incelemeye alınmış olabilir.

Modlu WhatsApp mı kullandınız? Birinin şikayet etmesini sağlayacak bir eklenti mi kullandınız?

Modlu WhatsApp falan kullanmadım eklenti dediğiniz sticker ise olabilir ancak arkadaş grubunda kullandım ve orada şikayet edecek biri olduğunu sanmıyorum. Ne zaman acılcak ya da acılcak mı bir bilginiz var mI?

Modlu WhatsApp falan kullanmadım eklenti dediğiniz sticker ise olabilir ancak arkadaş grubunda kullandım ve orada şikayet edecek biri olduğunu sanmıyorum. Ne zaman acılcak ya da acılcak mı bir bilginiz var mI?
Kurallara aykırı bir durum oluşmadığına göre spama takılmıştır, birisi şikayet etmiştir vs. İnceleme sonucunda 24 saat sonra açılır muhtemelen.

Geri
Yukarı