WhatsApp bu mesaj silindi hatası

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
WhatsApp'tan birisiyle konuşmuştum fakat birkaç gündür girmiyordum. Sonra mesaj yollamış ve silmiş. Bunu öğrenmenin yolu var mı?

Şu anki durumunuzda hayır, öğrenmenin bir yolu yok.

Ancak mesaj geldiği anda kaydedip, sonra silinmesi hâlinde okuyabildiğiniz çeşitli uygulamalar var. Bunun için size gelen mesaj silinmeden önce uygulamanın telefonunuzda yüklü olması gerekir.

Whatsapp areo uygulaması ile silinen mesajları istediğiniz zaman okuyabilirsiniz ama hazar bozkurtun elinden çıkan bir uygulama ne kadar güvenilir bilinmez.

Şu an için yok, sonrakilerde görmek isterseniz Whatsdeleted tarzı uygulamaları kullanın. Kullandığınız uygulamaların açık kaynaklı olmasına özen gösterin, mesajlarınızı bir yere yolluyor olmasın.

Şu anki durumunuzda hayır, öğrenmenin bir yolu yok.

Ancak mesaj geldiği anda kaydedip, sonra silinmesi hâlinde okuyabildiğiniz çeşitli uygulamalar var. Bunun için size gelen mesaj silinmeden önce uygulamanın telefonunuzda yüklü olması gerekir.
O uygulamayı biliyorum fakat önceden silinmişleri görebilseydim iyi olacaktı 😕.
Whatsapp areo uygulaması ile silinen mesajları istediğiniz zaman okuyabilirsiniz ama hazar bozkurtun elinden çıkan bir uygulama ne kadar güvenilir bilinmez.
Gerçekten işe yarıyorsa indireyim.

Geriye dönük olarak bir şey elde edemezsin ama ilerisi için bir kaybın olmamış olur, silinen mesajları görebilirsin. Modlanmış Whatsapp uygulamalarının birçoğunda bu özellik var.

Geri
Yukarı