WhatsApp çıkartmaları manuel olarak nasıl silinir?

Bilal223

Femtopat
Daha fazla  
Çok fazla çıkartma indirdiğim için artık telefonum bunu kaldıramıyor ve çıkartmalar sekmesine her girdiğimde WhatsApp çöküyor. O sekmeye giremediğim için de çıkartmaları hiçbir şekilde kaldıramıyorum. WhatsApp'ı silip tekrar kurmayı denedim işe yaramadı. Nox Player ve BlueStacks yardımı ile WhatsApp indirip denemeye kalktım yine işe yaramadı. O uygulamalarda da WhatsApp çöküyor. Bu çıkartmaları telefonumdan kendim silebileceğim bir yol var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Emojileri nereden indirdiniz? Gboard üzerinden indirdiysen Whatsapp 'ın çökmesi normal.
İstersen Gboard uygulamasını sıfırla, önbellek ve tüm verileri temizle tekrar dene. ( Uygulama verileri ve Gboard üzerindeki ayarlarınızı tamamen temizleyecek. )

Telefon ayarlarınızdan Uygulamalar sekmesine girip WhatsApp'ın tüm verilerini temizlemeyi denediniz mi? Bu işlem WhatsApp içerisindeki tüm konuşmaları ve medya içeriklerini siler. Bu sebepten dolayı yapmadan önce iyi karar vermenizi tavsiye ederim.

Emojileri nereden indirdiniz? gboard üzerinden indirdiysen WhatsApp'ın çökmesi normal.
İstersen gboard uygulamasını sıfırla, önbellek ve tüm verileri temizle tekrar dene. ( uygulama verileri ve gboard üzerindeki ayarlarınızı tamamen temizleyecek. )

3. parti basit çıkartma uygulamaları kullandım. Çıkartmaları WhatsApp'a ekledikten sonra da uygulamaları sildim.

Telefon ayarlarınızdan uygulamalar sekmesine girip WhatsApp'ın tüm verilerini temizlemeyi denediniz mi? Bu işlem WhatsApp içerisindeki tüm konuşmaları ve medya içeriklerini siler. Bu sebepten dolayı yapmadan önce iyi karar vermenizi tavsiye ederim.

Mesajlarımın silinmemesini tercih ederim. Bildiğiniz başka bir yol varsa paylaşırsanız sevinirim.

3. parti basit çıkartma uygulamaları kullandım. Çıkartmaları WhatsApp'a ekledikten sonra da uygulamaları sildim.

Mesajlarımın silinmemesini tercih ederim. Bildiğiniz başka bir yol varsa paylaşırsanız sevinirim.
Bu durumda yapabileceğiniz tek şey, sohbetlerinizi yedekledikten sonra WhatsApp'ın verilerini tamamen silmek olacaktır. Ancak yedekleme sırasında medyaların yedeklenmesini seçerseniz çıkartlamarı da yedekleyebilir. Medyalar hariç sadece sohbetlerin yedeklenebileceği bir seçenek varsa bunu deneyebilirsiniz.

Bu durumda yapabileceğiniz tek şey, sohbetlerinizi yedekledikten sonra WhatsApp'ın verilerini tamamen silmek olacaktır. Ancak yedekleme sırasında medyaların yedeklenmesini seçerseniz çıkartlamarı da yedekleyebilir. Medyalar hariç sadece sohbetlerin yedeklenebileceği bir seçenek varsa bunu deneyebilirsiniz.

Medyayı da yedekleyerek birkaç kez denemiştim. Bu sefer sadece mesajları yedeklemeyi deneyeceğim. Umarım işe yarar.

Android mi kullanıyorsunuz?

Eğer android kullanıyorsan Dosyalarım - Whatsapp - Media - Whatsapp Stickers bunu içinden istediğin çıkartmaları silebilirsin.

Geri
Yukarı