Whatsapp Doğrulama Kodu Geliyor

Hocam bana da geliyordu hatta bana arama ile geliyordu ama 1-2 hafta sonra bir daha gelmedi sanırım Whatsapp'da yanlışlık oluyor.

Birisi yanlislikla telefon numaranizi WhatsApp'a giris icin yazmis olabilir. 1'den fazla gelmiyorsa endiselenmeyin. Gelen kodu zaten kimseyle paylasmaniz gerekmiyor.

Yapsa da eline bir sey gecmiyor sonucta dogrulama kodunu yazmadan girisi saglanmiyor ayrica WhatsApp'a girmekle tehlike ne alaka anlamadim.
Oyun hilesi yapılan yerlerde fake bir şekilde numara isteniyor numarayı yazınca hesabına oyunun paraları yatacak diyor kendi numarasını tehlikeye atmamak için böyle yöntemlere başvuruluyor.

Oyun hilesi yapılan yerlerde fake bir şekilde numara isteniyor numarayı yazınca hesabına oyunun paraları yatacak diyor kendi numarasını tehlikeye atmamak için böyle yöntemlere başvuruluyor.

Iyi de yine alakasi yok, dogrulama kodunu yollayan firmanin WhatsApp oldugunu soyluyor konu sahibi.

Sizin dediginiz kisilerin WhatsApp adina SMS yollama sansi %0.

Bir konuda daha yardım almak istiyorum sizlerden. Birkaç ay önce bir tanıdığıma benim telefon numaram ile IG açmıştım. Niye böyle bir şeyi kabul ettim bilmiyorum, telefonu yoktu sonra alacağım demişti. Bir sıkıntı olur değil mi? Değişmem lazım

Geri
Yukarı