Çözüldü WhatsApp durumlarında isteneni görüntüleme seçeneği var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar.

Bazen yardım iletileri gibi konularda, günde onlarca durum paylaşan arkadaşlarım oluyor.

Sonradan eklediklerinde, tıkladığımda, en son paylaştıklarını görüntülüyorum. Ancak gördükten sonra, yeniden tıkladığımda, o günkü paylaştığı tüm iletileri en baştan sırayla gösteriyor.

Acaba bunun bir yolu var mi? Mesela galeri gibi toplu görüp, istediğim durum iletisine tıklayıp görmek gibi.

Ciddi bir vakit kaybı oluyor çünkü. Hızlıca geçerken bazen önemli bir şey kaçıyor ama geri dönemiyorum. En baştan almak zorundayım.

Çözüm
Sosyal medyalara gelen hikaye özelliğinin doğası gereği maalesef sizin istediğiniz tarzda bir seçenek bulunmuyor. Hikaye atıldıktan 24 saat sonra otomatik olarak silindiğinden dolayı, sizin görmediğiniz bir hikaye varsa önce onu görüntülüyor sonra diğerlerine geçiş yapabiliyorsunuz.
Sosyal medyalara gelen hikaye özelliğinin doğası gereği maalesef sizin istediğiniz tarzda bir seçenek bulunmuyor. Hikaye atıldıktan 24 saat sonra otomatik olarak silindiğinden dolayı, sizin görmediğiniz bir hikaye varsa önce onu görüntülüyor sonra diğerlerine geçiş yapabiliyorsunuz.

Çözüm
Durumların hepsi zaten vakit kaybı. Bu kadar niye takıldınız anlamadım.
Yardım iletileri için demiştim.. Vakit kaybı olduğunun ben de farkındayım, bunun dışındakilerin..
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı