Whatsapp Güncellemesi Sonunda Geldi!

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 3B
Whatsapp hata sonucu silinmedi.
Sykpe'ın bir çok eksiği var.
Lumia 925 kullanıyorum ve satmayı planlıyorum.
Isınma sorunları ve uygulamaların kapanma sorunları da bu stabilliğe dahil mi?
Bir çok uygulamanın eksiği var. İnstagram hala beta sürüm. Çoğu uygulamanın tam özellikleri dahi yok. Whatsapp gelmiş güncellenmiş eyvallah ama 3310'da ki mesajlaşma gibi olmuş. Bir çok eksik, bir çok sıkıntı var. Windows Phone market bakımından gelişmedikçe Windows Phone alınmaz. Hiç uygulama kullanmayan ben dahi Whatsapp'tan şikayetçiyim. Mesela artık 5 yıllık sürüm alamıyorsunuz. Yenileme yaparlarken dahi eksikleri var.

Çok haklısınız. Tamam gelişiyor ama uygulamalardan atıyor gerçekten. HTC 8S Kullanırken deli oluyordum, sattım kendisini. S3 Mini aldım, ucuz bi telefon olmasına rağmen çok daha iyi. Ablam da L920'sine sinir oluyor, kırası geliyor. Ve ablamın telefonu da anormal derecede ısınıyor. 15-20 Dakika Facebook'a girmekle telefon yanabilir mi ya? Adeta yanıyor telefon. S3 Mini İle neredeyse 1 saat Fifa 14 oynuyorum, azıcık ısınıyor ya. Windows Phone Pişmanlıktır! :D

Sizle ben mi farklı dünyalardayım, yoksa sadece Lumia 820 mi sorunsuz bir telefon? Daha bir kere bile hiçbir uygulamadan atmadı. Isınıyor tamam, ama telefonu eritecek bir sıcaklık değil.

Sizle ben mi farklı dünyalardayım, yoksa sadece Lumia 820 mi sorunsuz bir telefon? Daha bir kere bile hiçbir uygulamadan atmadı. Isınıyor tamam, ama telefonu eritecek bir sıcaklık değil.

Ablamınki telefonu eritecek sıcaklığa geliyor. Sanırsam L820 sorunsuz bir telefon. :D Ablamın telefonu kendi kafasına göre takılıyor, açılıyor, kapanıyor, sanki böyle geri tuşuna biri basıyormuş gibi bi uygulamaya giriyo kendi kendine çıkıyor. :D Yani L920 delirmiş bir durumda.

8 Varken de bu sorunları yaşıyordu, 8.1 kurduk sorunlar düzelir diye ama hiçbir düzelme olmadı. Belki Nokia Cyan ile düzeltirler. WP Pişmanlıktır!
O kadar eminsin yani! WP kesinlikle pişmanlık değildir. Lütfen alacak arkadaşların aklını bulandırmayın. Hatta WP de olan uygulamaların çoğu Play'de yok.

WP Produr. Başka Söylenemez + Android Sanal makine ile beceriksizlik yapıp sistemi karıştırırken.
Wp Ne yapıyor acaba, gidin bir bakın Android mağazası ne kadar gereksizliklerle dolu wpde o kadar fazla bulamazsın.
Söyleyeceğim Başka birşey yok. Android gibi kafaya sahipsen birşey diyemem.
Ama Birazda Çağdaş olsanız hiç fena olmaz.
Kötü anlamda yorum atmıyorum, alınan varsa özür dilerim.
Saygılarımla.

8 Varken de bu sorunları yaşıyordu, 8.1 kurduk sorunlar düzelir diye ama hiçbir düzelme olmadı. Belki Nokia Cyan ile düzeltirler. WP Pişmanlıktır!
1800 TL'ye arkadaşım benden 2 ay sonra S4 aldı. Ben 1000 TL'ye aldım. Gorilla Glass bile yok bende. Fakat kaç düştü hiçbir şey olmadı. Arkadaşım ilk düşürdüğünde cam pert. Onun telefonu benimkinden daha yeni, donanımı daha yüksek, gel gör ki arama yaparken bile kasıyor. Bende gönül rahatlığı ile diyorum ki ANDROİD PİŞMANLIKTIR. Değil 1700 TL 1 TL'mi bile Android'e vererek paramı çöpe atmam...

Android gibi kafaya sahipsen birşey diyemem.

Evet Android gibi bir kafaya sahibim. Çok karışığımdır, ama kullanmayı bilinler içinde çok iyiyimdir. :D Şaka bir yana, elimde olsa HTC 8S'imi size gönderiridim kullanıp anlardınız beni. Tamam hadi HTC 8S'in donanım düşük. E L920, hadi ona da düşük diyelim. Peki L925? :D Ben Android seviyorum. WP'nin daha çok yolu var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı