WhatsApp güncelleyince sözleşme kabul edilmiş olur mu?

Ofoz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. WhatsApp'ta 14 Mayıs'tan bu yana bu uyarı bulunuyor. WhatsApp'da işim olduğu zaman da tarihi geriye alıp kullanıyorum. Sormak istediğim WhatsApp'ı güncelleyince malum sözleşme kabul edilmiş mi oluyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-08-19-18-47.png
    Screenshot_2021-06-08-19-18-47.png
    211,4 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Size kötü bir haberim var, bu konuyu açarken bile yüzlerce cookie ile takip edildiniz. Yani sözleşmeyi kabul edin gitsin.

Hocam bu sözleşme işi çok büyütülüyor. Koskoca WhatsApp'ın Ceo'su senin benim gibi sıradan bir vatandaşın bilgilerini ne yapsın, ele geçirse ne olur? Bunları bırak banka hesaplarını bile öğrense ne yapacaklar? Adamlar zaten dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulamasını yapmış parayı sarıp sigara niyetine içiyordur.

Arkadaşlar yanlış anlamayın da ben sözleşme kabul edilmeli mi diye sormadım. Güncelleyince ne olduğunu sordum. Doğrudur haklısınızdır fakat sorum bu değil.

Arkadaşlar yanlış anlamayın da ben sözleşme kabul edilmeli mi diye sormadım. Güncelleyince ne olduğunu sordum.
Güncelleyince de karşınıza çıkacak veya otomatik kabul edildi sayılacak (karşınıza çıkması daha olası). Tarihi değiştirmeniz sözleşmenin işlenmesiyle ilgili bir durumu değiştirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı