WhatsApp hikayesini görebiliyorsam kişide ekli miyimdir?

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir kişinin beni rehberinden silip silmediğini öğrenmek istiyorum. Dün sabah profil fotoğrafı, hakkımda ve son görülmeyi görebiliyordum. Şimdi hiçbiri gözükmüyor ama son attığı hikaye görünüyor halen. Hikayeyi beni silmeden önce gördüysem yine de bana gözükür müydü, yoksa beni rehberden sildiği anda hikaye de mi bana engellenirdi? Anlamadım bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bir kişinin beni rehberinden silip silmediğini öğrenmek istiyorum. Dün sabah profil fotoğrafı, hakkımda ve son görülmeyi görebiliyordum. Şimdi hiçbiri gözükmüyor ama son attığı hikaye görünüyor halen. Hikayeyi beni silmeden önce gördüysem yine de bana gözükür müydü, yoksa beni rehberden sildiği anda hikaye de mi bana engellenirdi? Anlamadım bir şey.
Eğer ortak bir arkadaşınız varsa ona sorun derim.

Tamamen paylaşım seçenekleriyle alakalı, eğer hikayesini "Sadece Rehberimde Kayıtlı olan Kişiler" olarak işaretlediyse sadece rehberindekiler görebilir fakat "Herkese Açık" olarak paylaşıyorsa onun rehberinde olmasa bile yine başkaları görebilir. Kesin bir şey söylenemez.

Tamamen paylaşım seçenekleriyle alakalı, eğer hikayesini "Sadece Rehberimde Kayıtlı olan Kişiler" olarak işaretlediyse sadece rehberindekiler görebilir fakat "Herkese Açık" olarak paylaşıyorsa onun rehberinde olmasa bile yine başkaları görebilir. Kesin bir şey söylenemez.
Hocam sanırım whatsapp'dan hiç hikaye atmadınız. Durum gizlilik ayarlarında sadece kişilerim var. Eğer hikayesini görüyorsanız karşı tarafta kayıtlısınız demektir. :D

Beni rehberden silse bile hikayesini önceden gördüğüm için kaybolmuyor. Arkadaşla denedik 😁
Sabreden derviş muradına ermiş. :D
Şimdi geldim baktım. Annem ve kardeşimin telefondan. Annemde sadece hakkımda gözüküyor. Profil ve son görülme yok. Kardeşimde hepsi gözüküyor. Hiç bişey anlamadım. Profil ve hakkımda kısmında gizlenecek bişey de yok. Aylardır aynı şey. Annemden birşey gizlemez zaten. Bir sıkıntı var da anlamadım.
Sonunda hikayeme cevap verdi. Rahatladım 😏 Ama sorunu anlamadım.
Arkadaşlar konuyu tekrar güncelliyorum. Ne rehberden silmiş ne whatsapptan engellemiş. Fotoğrafı, durumu, son görülmesi bir anda gidiyor. 1 gün sonra tekrar geliyor. Beni engelleyecek ve birşeyini gizleyecek biri değil. Bu neden oluyor sürekli? Attığım hikayeleri de görmüyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı