WhatsApp İşletme Hesapları Profil Fotoğraflarını Görebilir mi?

A00110001

Centipat
Selamlar.
Hepsiburada'nın WhatsApp destek merkezi ile mesajlaştım. Alışverişte bir problem olmuştu da.
Ancak iki problem kafama takıldı.
Birincisi ben telefonuma onları kaydetmeden isim yerlerinde "Hepsiburada" yazıp yanında yeşil tik vardı. Telefonum mu hacklendi? Nasıl böyle oldu?
İkincisi, ben işletmenin profil fotoğrafı ve hakkımda kısmını görmesini istemiyorum. Görebiliyorlar mı? Nasıl gizleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merahaba, 1. sorunuzun cevabı hayır sadece WhatsApp veritabanında işletme olarak kayıtlı olduğu için sizde otomatik olarak veritaban ismi ve onay tiki gözükür. 2. sorunuzun cevabı ise eğer profil fotoğrafınız herkese açık değil sadece rehber veya gizli durumdaysa göremezler.

Merahaba, 1. sorunuzun cevabı hayır sadece WhatsApp veritabanında işletme olarak kayıtlı olduğu için sizde otomatik olarak veritaban ismi ve onay tiki gözükür. 2. sorunuzun cevabı ise eğer profil fotoğrafınız herkese açık değil sadece rehber veya gizli durumdaysa göremezler.
Çok teşekkür ederim.
1. Sorum için o zaman bir problem yok değil mi? Teyitlemek istedim çünkü nasıl kaydoldu o çok kafamı karıştırdı.
2. O zaman profil fotoğrafımı hakkımda kısmını vb. herkese kapatmama gerek yok, sadece rehberimin görmesini isterim.

Çok teşekkür ederim.
1. Sorum için o zaman bir problem yok değil mi? Teyitlemek istedim çünkü nasıl kaydoldu o çok kafamı karıştırdı.
2. O zaman profil fotoğrafımı hakkımda kısmını vb. herkese kapatmama gerek yok, sadece rehberimin görmesini isterim.
Sadece rehberin görüyor ise görmez, bir şey yapmana gerek yok o kayıt otomatikman Whatsapp tarafından yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı