WhatsApp medya aktarımı sonrası fotoğraflar en üstte görünüyor

Parodise

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni telefon aldım. Eski telefondaki WhatsAp'ı zor da olsa yedekledim. Önce eski telefonu kopyaladım uygulama verileri hariç sonra WhatsApp'ı getirdim. Medyalar falan indi ancak birisine WhatsApp üzerinden fotoğraf göndermeye çalıştığım zaman yedeklediklerim başta gözüküyor ve bayağı aşağı inmem gerekiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni telefon aldım. Eski telefondaki WhatsAp'ı zor da olsa yedekledim. Önce eski telefonu kopyaladım uygulama verileri hariç sonra WhatsApp'ı getirdim. Medyalar falan indi ancak birisine WhatsApp üzerinden fotoğraf göndermeye çalıştığım zaman yedeklediklerim başta gözüküyor ve bayağı aşağı inmem gerekiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
iOS tan android gibi mi yaptınız ? Onlarda tek düzen alıyor diye biliyorum

Galeride sırayla gözüküyor sadece WhatsApp üzerinden fotoğraf gönderirken yedeklediklerim yeni gibi en başta görünüyor.

Reis o şöyle son kullanılan fotoları ilk gösterdiğimden dolayı yukarı geliyor galeride aşağılarda sıralamasının sebebi tarihe göre wp de ise o son kullanma sırası sonrasında yeni fotolar eklendikçe eski sırasına girer.

Geri
Yukarı