WhatsApp numarasız kullanılabilir mi?

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba,

Arkadaşlar ben SCADA işi yapıyorum, arıza geldiğinde bazen WhatsApp üzerinden irtibat kuruyoruz sahadaki personelle.

Sahada 50 kişi çalışıyor ve WhatsApp'tan şahsi numaramla yazarsam arıyorlar, iş esnasında aramalarında sorun olmuyor fakat ben tatildeyken beni aradıkları oluyor.

Şirket de herkese telefon vermiyor ekstra olarak, bu yüzden WhatsApp uygulamasını numarasız kullanabilmek istiyorum.

WhatsApp kullanırken numaram gözükmesin ya da beni aramasınlar ya da sahte numara olsun.

Bunu nasıl yapabilirim, bu konuda cidden yardımınız lazım.

Bende aynı sorunla karşılaşıyorum servise giderken müşteri şahsi numaradan arayıp konum ya da adres bilgisi istiyorum ilerleyen zamanda sorun yaşadıklarında ya da soruları olduğunda şirketi değil beni arıyorlar bende artık işim bittikten sonra o kişinin numarasını engelliyorum. Gece bile saçma sapan şeyler için aradıkları oluyor.

Telefon 2 SIM destekliyorsa yeni hat çıkart.

Ekstra ücret neden ödeyeyim iş için?

Güvenilir mi bu siteler acaba?

Bu tarz siteleri kullandım hatta bu siteyi de kullandım. Parayı ödüyorsunuz bazen bozuk çıkıyor paranız çöpe gidiyor. Bazen veriyor ama 1 hafta sürmez patlaması. Aynı numaradan başkası da doğruluyor ve WhatsApp gidiyor yine paranız çöpe gidiyor.

Önerim şudur:
1- Telefonunuzda çift uygulama özelliği varsa ikinci bir WhatsApp oluşturun.
*Eğer yoksa paralel space uygulamasını indirin.

2- Çalıştığınız yerden yeni hat ücretini karşılamalarını isteyin. Ücret Türk Telekom'da 130 tl diğerleri de ona yakındır. Karşılamazlarsa bilginiz olsun çok pahalı değil diye söyledim.

3- Yeni hattı telefonunuza takıp klon WhatsApp'a giriş yapın ve bu telefon numarası adına yeni bir hesap açın.

4- Yeni hattı çıkarıp kendi hattınızı takın.

Artık ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz.

Güvenilir mi bu siteler acaba?
Tamamen güvenilir. 3D Security ile ufak bir miktar ödeme yapıyorsunuz. Whatsapp doğrulama ile numara sizde kalıyor.
Bu tarz siteleri kullandım hatta bu siteyi de kullandım. Parayı ödüyorsunuz bazen bozuk çıkıyor paranız çöpe gidiyor. Bazen veriyor ama 1 hafta sürmez patlaması. Aynı numaradan başkası da doğruluyor ve WhatsApp gidiyor yine paranız çöpe gidiyor.

Önerim şudur:
1- Telefonunuzda çift uygulama özelliği varsa ikinci bir WhatsApp oluşturun.
*Eğer yoksa paralel space uygulamasını indirin.

2- Çalıştığınız yerden yeni hat ücretini karşılamalarını isteyin. Ücret Türk Telekom'da 130 tl diğerleri de ona yakındır. Karşılamazlarsa bilginiz olsun çok pahalı değil diye söyledim.

3- Yeni hattı telefonunuza takıp klon WhatsApp'a giriş yapın ve bu telefon numarası adına yeni bir hesap açın.

4- Yeni hattı çıkarıp kendi hattınızı takın.

Artık ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz.
Bu attığım sitelerde verilen numaraları başka bir kişi doğrulayamıyor. Bozuk çıkarsa para iadesi yapılıyor.

Tamamen güvenilir. 3D Security ile ufak bir miktar ödeme yapıyorsunuz. Whatsapp doğrulama ile numara sizde kalıyor.

Bu attığım sitelerde verilen numaraları başka bir kişi doğrulayamıyor. Bozuk çıkarsa para iadesi yapılıyor.
Kendi param gitti iade falan etmediler. Farkındaysanız olayı yaşadım ihtimaller üzerine konuşmuyorum olan bir şey üzerine konuşuyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı