WhatsApp silinen mesajlar geri getirilebilir mi?

KlapsKerem

Centipat
Dün arkadaşım önemli bir hesabın şifresini atmıştı. Bugün yanlışlıkla sohbeti temizledim ve şimdi de arkadaşım bir daha atmam diyor. Geri getiremem mi yedeklemeden falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün arkadaşım önemli bir hesabın şifresini atmıştı. Bugün yanlışlıkla sohbeti temizledim ve şimdi de arkadaşım bir daha atmam diyor. Geri getiremem mi yedeklemeden falan?
Bende her akşam mail hesabıma yedekliyor mesajları gece 02.00'da ben geri getirebiliyorum, sizde açık mı bilmiyorum. WP silip yüklediğimde en son yedeği getiriyor.

Önceki yedeklemenizde bu mesaj dahilse geri getirebilirsiniz.

Mantık yürütürsek:
Whatsapp'ın şuanda kendisini yedeklediğini farz edelim. Yedekleme işleminden sonra da mesajı aldın ve birsonraki yedekleme vakti gelmeden mesajı sildin. Eğer böylese yedekleme ile geri gelmez. Fakat mesaj geldi ve sonrasında Whatsapp kendini yedekledi ve ardından sen mesajı sildin. Mesaji sildikten sonra hala yedeklemle yapılmadıysa wp yi silip yüklersen mesajın geri gelir diye düşünüyorum.

Yedeklerin yerel dosyalarına WhatsApp klasörü > databases kısmından ulaşabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı