WhatsApp Üzerinden Edilen Küfürü Cimer'e Şikayet Etme

Keduket

Decipat
Makaleler
1
Merhaba

Haksız yere ağır küfürlere, tehditlere ve hakaretlere mağruz kaldım. Cimer'e dün başvurdum.
Bugün İl Valiliğine sevk edilmiş. Bundan sonra ne olur? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İl valiliği emniyete sevk edecek. Emniyette ya seni arar yada karakola çağırır ifade almak için.
Karakola çağıracağını sanmam malum. Madem iş böyle yürüyordu direkt emniyete şikayet etseydim keşke.
Bu arada sizce bir sonuç çıkar mı? Beni hala tahrik etmeye çalışıyo, sınıf grubundan bana laf atıyor onlarida SS aldım kullanırız belki. Hoca işe el attıda terbiyesiz sustu.

Karakola çağıracağını sanmam malum. Madem iş böyle yürüyordu direkt emniyete şikayet etseydim keşke.
Bu arada sizce bir sonuç çıkar mı? Beni hala tahrik etmeye çalışıyo, sınıf grubundan bana laf atıyor onlarida SS aldım kullanırız belki. Hoca işe el attıda terbiyesiz sustu.
Arkadaşımı çağırdılar 1 yıl önce. Cimer'e yazman saçma zaten.Onlar emniyete sevk edecek.Normalde senin yapman gereken karakola gidip ekran görüntüleri ile birlikte şikayette bulunmak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı