Çözüldü WhatsApp "Üzgünüz, bu medya dosyası dahili belleğinizde mevcut değil" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Az önce YouTube'de gezerken geldi karşıma. İsteyen deneyebilir ama sorumluluk kabul etmem.
Bu yöntem ile az önce çözdüm.
Dosyalar'da Android ->media->com.whatsapp->WhatsApp klasörünü siliyoruz ve osyalar'ı açınca Dahili olarak paylaşılan depolama alanı altında ki WhatsApp klasörünü Android ->media->com.whatsapp konumuna kopyalıyoruz.
Telefonun Xiaomi ise normal. Bazı cihazlarda güncellemeden sonra WhatsApp bozuldu. Çözümü var mı bilmiyorum.
Ne alakası var anlamadım. Ben de xiaomi kullanıyorum böyle bir şey ne gördüm ne de yaşadım.
Fotoğraf atarken "Üzgünüz, bu medya dosyası dahili belleğinizde mevcut değil." hatası alıyorum.
Whatsapp izinlerinizi kontrol ettiniz mi?
+
Ayarlardan - Veri ve depolama kullanımı - medyayı otomatik indir olarak ayarladım tüm medya seçili mi?

Ne alakası var anlamadım. Ben de Xiaomi kullanıyorum böyle bir şey ne gördüm ne de yaşadım.

WhatsApp izinlerinizi kontrol ettiniz mi?

Çevremde ki Xiaomi kullanan çoğu kişi aynı sorundan muzdarip. Güncellemeden sonra patladı. Aynı şekilde kameradan fotoğraf çektikten sonra "Kamera Hata" yazıp atıyor.
Hatta ve hatta yedek bile alamıyorum.

Ben alalı bayağı oldu. MIUI 12.0.2.0'a güncelledikten sonra oldu:(
Yukarıdaki ayarları telefonunda denedin mi? Şahsen ben bunları kapalı tutuyorum.
Onayım olmadan indirme işlemlerini kapattım. Abuk subuk resimlerle dolduğu için önemlileri almaya çalışıyorum. (Faturalar, Sigortalar, vergiler...)

Yukarıdaki ayarları telefonunda denedin mi? Şahsen ben bunları kapalı tutuyorum.
Onayım olmadan indirme işlemlerini kapattım. Abuk subuk resimlerle dolduğu için önemlileri almaya çalışıyorum. (faturalar, sigortalar, vergiler...)

Tabii ki denedim. Hiçbir şekilde olmuyor. Yedek alamadığım içinde yeniden yükleyemiyorum :(

Yeni konular

Geri
Yukarı