Whatsapp Yabancı Numaradan Alakasız Mesaj

Alasvn1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacaktı. Whatsapp'ta Tayland numarasından bir mesaj geldi. "mr raman are you busy" vs. diye. Ne alaka çözemedim. Bu nasıl oluyor, bilen birisi var mı?

kullanılmış numara almışsanız olabilir,ya da gönderen kişi ya numarayı yanliş yazmıştır ya da kafasından sallayıp size yazmıştır
mr raman diyorsa muhtemelen de yanliş kişi olmalısınız
cok takilmayin

Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacaktı. Whatsapp'ta Tayland numarasından bir mesaj geldi. "mr raman are you busy" vs. diye. Ne alaka çözemedim. Bu nasıl oluyor, bilen birisi var mı?
Sanırım birisi yanlış numara olarak size mesaj atmış. İngilizce olarak ben Mr. Raman değilim yazın, eğer özür falan dilemezse spamdır.

Kullanılmış numara almışsanız olabilir, ya da gönderen kişi ya numarayı yanlış yazmıştır ya da kafasından sallayıp size yazmıştır
Mr raman diyorsa muhtemelen de yanlış kişi olmalısınız
Cok takilmayin

Kullanılmış numara değil hocam benim numara zaten çok alakasız anlamadım rastgele sallayıp yazmis olabilir ama çok alaksiz saçma geldi o yüzden yazdım

Sanırım birisi yanlış numara olarak size mesaj atmış. İngilizce olarak ben Mr. Raman değilim yazın, eğer özür falan dilemezse spamdır.
Hocam engelledim aslında sonra engeli kaldırıp ne iş diye cevap yazacaktım ne alaka kimsiniz diye ama engeli kaldırdıktan sonra kayboldu numara falan birşey yazamadım çok saçma alakasız geldiği için konu açma gereği duydum

Kullanılmış numara değil hocam benim numara zaten çok alakasız anlamadım rastgele sallayıp yazmis olabilir ama çok alaksiz saçma geldi o yüzden yazdım

Hocam engelledim aslında sonra engeli kaldırıp ne iş diye cevap yazacaktım ne alaka kimsiniz diye ama engeli kaldırdıktan sonra kayboldu numara falan birşey yazamadım çok saçma geldiği için konu açma gereği duydum
Tamam hocam, kaybolduysa boş verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı