WhatsApp yedeği nasıl hat olmadan yüklenebilir?

Hydro2K

Hectopat
Arkadaşlar benim bir iPhone 7 cihazım var.
İçinde hayati öneme sahip mesajlarım var ve hattım kapandı. ICloud'a da yedekleyemiyorum alan yetersiz diyor nasıl alan açacağımı da çözemedim.
Geçen gün iPhone 11 aldım, hattım farklı, o mesajları nasıl alabilirim veya yedekleyebilirim. Eski telefonumu başka bir arkadaşıma vereceğim çünkü.

Arkadaşlar benim bir iPhone 7 cihazım var.
İçinde hayati öneme sahip mesajlarım var ve hattım kapandı. ICloud'a da yedekleyemiyorum alan yetersiz diyor nasıl alan açacağımı da çözemedim.
Geçen gün iPhone 11 aldım, hattım farklı, o mesajları nasıl alabilirim veya yedekleyebilirim. Eski telefonumu başka bir arkadaşıma vereceğim çünkü.
Depolaması dolan iPhone telefonunu bilgisayara bağla ve içerisinde ki tüm fotoğraf ve videoları "kes" diyerek bilgisayara aktar. Aktarma işlemi bittiğinde telefonundan tek tek silindiğini göreceksin ve bu sana iCloud için alan açacaktır. Ekstradan iCloud'un kendi uygulamasına telefon üzerinden girip yaparak oradan da neler silmek istediğini seçip silebilir kendine alan açabilirsin. Dediğim gibi eğer silmek istediğin bir şey yoksa hepsini bilgisayara aktar ve o zaman silerek kendine alan aç ve WhatsApp konuşmalarını da oraya yükle.

Geri
Yukarı