WhatsApp, Yeni Gizlilik Sözleşmesi Tarihini Erteledi

14 yaşında derslerine çalışan bir lise öğrencisinin bilgilerini ne yapacaklar ki? Bunu anlamıyorum. İyi bir açıklama ile beni aydınlatabilecek olan varsa sevinirim.
Reklamcılara satacaklar (ya da Google gibi şirketlere ve Google de reklamcılara satacak) ve reklamcılar sen Whatsapp' ta kankanla konuştuğun ekran kartını girdiğin sitede reklam olarak göreceksin. Aydınatabildim mi :D
Hayır. Ben kullanıyorum.
Allah rahmet eylesin verilerinize.

Reklamcılara satacaklar (ya da Google gibi şirketlere ve Google de reklamcılara satacak) ve reklamcılar sen Whatsapp' ta kankanla konuştuğun ekran kartını girdiğin sitede reklam olarak göreceksin. Aydınatabildim mi :D

Allah rahmet eylesin verilerinize.
Zaten başıma gelen bir olay olduğu için yine çok umursamam. Sanki karşıma çıkardığı an "Oha hemen almalıyım" gibi bir şey demeyeceğim.

Zaten başıma gelen bir olay olduğu için yine çok umursamam. Sanki karşıma çıkardığı an "Oha hemen almalıyım" gibi bir şey demeyeceğim.
Yine de "kankinle" yaptığın mesajlaşmaları değerli görmüyor musun? Hem illa Whatsapp diye bir şey yok. Gizliliğimizi korumak DNA'larında varmış. Peh! Umrumda bile değil. Skype, Signal ya da açık kaynaklı mesajlaşma uygulamalarını kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı