WhatsApp'da kişi Online olmamasına rağmen Online göstermesi

İşletim sistemi
Android

YunYun

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Şöyle bir bug ile karşı karşıyayım. Birisi ile konuşuyorum o sıra o kişi çevrimdışı oluyor ve ben de ana ekrana gidip başka bir uygulama açıyorum ardından WhatsApp'a geri döndüğümde o kişi çevrimdışı olmasına rağmen çevrimiçi gösteriyor. Hiçbir yerde açık değil oturumu sadece telefonda açık. Eğer ki ben internetimi kapatıp açarsam o zaman çevrimdışı olduğunu gösteriyor bana ama yeniden aynı şeyi yaparsam o kişi yine çevrimdışı olmasına rağmen çevrimiçi gösteriyor. Bu sorunu yaşayan veya çözen var mı? Deniyorum her şeyi çözemiyorum bir türlü.

Ben de yaşıyorum. Beta programına kayıtlıydım ondandır diye düşündüm çıktım, tekrar yükledim olmadı. WhatsApp ile iletişime geçtim mesajlarıma bot döndü yine çözüm bulamadım.

Ben de yaşıyorum. Beta programına kayıtlıydım ondandır diye düşündüm çıktım, tekrar yükledim olmadı. WhatsApp ile iletişime geçtim mesajlarıma bot döndü yine çözüm bulamadım.
Ben de beta programına geçersem düzelir diye düşünüyordum. Olmuyormuş :/
Bende de aynısı oluyor başkaları da beni öyle görüyor arada. Sizin yapabileceğiniz birşey olduğunu sanmıyorum mark bey düzeltirse düzelir
Mail attım destek kısmına çözüyoruz diyor ama konuyu bile doğru anlamadılar. Bana o kişi çevrimiçidir siz yanlış görüyorsunuz diyor. Resmen he he çözücez sus der gibi maildi.

Merhaba,
Şöyle bir bug ile karşı karşıyayım. Birisi ile konuşuyorum o sıra o kişi çevrimdışı oluyor ve ben de ana ekrana gidip başka bir uygulama açıyorum ardından WhatsApp'a geri döndüğümde o kişi çevrimdışı olmasına rağmen çevrimiçi gösteriyor. Hiçbir yerde açık değil oturumu sadece telefonda açık. Eğer ki ben internetimi kapatıp açarsam o zaman çevrimdışı olduğunu gösteriyor bana ama yeniden aynı şeyi yaparsam o kişi yine çevrimdışı olmasına rağmen çevrimiçi gösteriyor. Bu sorunu yaşayan veya çözen var mı? Deniyorum her şeyi çözemiyorum bir türlü.

Maalesef bende sanırım bir aydır yaşıyorum bu durumu. Desteğe yazdım ama bana alakasız şeyler söylüyorlar.

Daha da garibi ben mesaj aldığım bazı zamanlar bildirim sesi gelmiyor sadece yukarıda logosu çıkıyor. Bunu da anlattım ekran kaydı alın diyor hey Allah'ım. Zaten duymuyorum ki nasıl kayıt alayım nasıl yakalayayım.

Siz arka plandan silseniz bile WhatsApp yaklaşık 8 dakika çalışmaya devam eder ve sizi online gösterir aynı olay Instagram'da da var.

Siz arka plandan silseniz bile WhatsApp yaklaşık 8 dakika çalışmaya devam eder ve sizi Online gösterir aynı olay Instagram'da da var.

Daha önceleri yoktu sanki. Bu çevrimiçi görünme durumu sıkıntı yaşatıyor sevgili ile.

Özellikle bu istediğimiz kişiye çevrimiçi gözükme yamasından sonra oldu bu durum.

Ve sorun bildirdiğimizde şebekenizde veya internetinizde sorun olabilir diyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı