WhatsApp'ım çalınmaya çalışılıyor

318177

Hectopat
Evet arkadaşlar bu sabah 12:00 saatlerinde uyurken ben doğrulama kodunu istemedim halde bana 2 tane doğrulama kodu geldi. Birisi 850 ile başlıyor bir de 'routee' diye bir şey yazıyordu. Mesajlarda WhatsApp güvenlik kodu diye aynı saate 6 kere bir yabancı numara aradı. Geri aradığımda ise çaldı çaldı açmadı. Sizce birisi WhatsApp çakmak mı istiyor çünkü kod geldi ben istemedim. 2 kere bir de link var WhatsApp com diye. Bir de routee nedir?
@Recep Baltaş.

Telefonları açmayın. Linke tıklamayın hem Facebook desteğe başvurun hem de en yakın karakola gidip durumu siber şubeye bildirin.

Ben telefonu aradım açmadı oda 5 6 defa aramış.
Facebook, Twitter ve Instagram giriyor ama WhatsApp konusunda emin değilim. Belki dediğiniz gibidir.

Bir de routee nedir 2 adet e si var.

Evet arkadaşlar bu sabah 12:00 saatlerinde uyurken ben doğrulama kodunu istemedim halde bana 2 tane doğrulama kodu geldi. Birisi 850 ile başlıyor bir de 'routee' diye bir şey yazıyordu. Mesajlarda WhatsApp güvenlik kodu diye aynı saate 6 kere bir yabancı numara aradı. Geri aradığımda ise çaldı çaldı açmadı. Sizce birisi WhatsApp çakmak mı istiyor çünkü kod geldi ben istemedim. 2 kere bir de link var WhatsApp com diye. Bir de routee nedir?
@Recep Baltaş.
WhatsApp desteğe başvurun. En kötü telefon numaranızı değiştirin.

Geri
Yukarı