WhatsApp'ın ilk girişte sorduğu şifre nedir?

İşletim sistemi
Android

Xenithral

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 5600 4.65GHz PBO
MOBO: ASUS B450M DRAGON
GPU: PALIT RTX 3060
DISPLAY: AOC 25G3ZM 240Hz 0.5Ms AH-VA
Selamlar. Telefonumu sıfırladım ve WhatsApp'ı tekrar kurdum. Uygulamaya giriş yapıp yedeğimi yüklemek istediğimde aşağıya bıraktığım görüntüyle karşılaştım.

Bana sorduğu şifre tam olarak nedir? Google hesabımın şifresini deniyorum fakat olmuyor. Daha önceden WhatsApp'a koyduğum farklı bir şifremi bu hiç hatırlamıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-31-19-08-34-750_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-03-31-19-08-34-750_com.whatsapp.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 66
Selam. Telefonumu sıfırladım ve WhatsApp'ı tekrar kurdum. Uygulamaya giriş yapıp yedeğimi yüklemek istediğimde aşağıya bıraktığım görüntüyle karşılaştım.

Bana sorduğu şifre tam olarak nedir? Google hesabımın şifresini deniyorum fakat olmuyor. Daha önceden WhatsApp'a koyduğum farklı bir şifremi bu hiç hatırlamıyorum.

Bu galiba.

Dosya Ekleri

• F6C52C91-2883-43AA-AAA1-A0BD991D9CD1.png
    F6C52C91-2883-43AA-AAA1-A0BD991D9CD1.png
    99,1 KB · Görüntüleme: 70
Mesajlarınız google drive veya iclouda yedeklenirken bu şifre ile şirfrelenir. Eğer whatsapp'ı silp tekrar yüklediğinizde veya telefon değiştiriğinizde falan yedeklere erişmek için bu şifreye ihtiyaç duyarsınız.

Yanlış kategoride konu açmaktan kısıtlama almıştım, o yüzden cevap veremedim kusura bakmayın.

e-postamın şifresini ve genel olarak kullandığım birkaç şifreyi denedim fakat olmadı. Sanırım bayağı farklı bir şifre koymuşum. Niye öyle yaptığımı da hatırlamıyorum açıkçası. Yanıtlarınızı için teşekkürler.
Parolamı unuttum deyin.
Parolayı unutursanız Whatsapp size yardımcı olamaz diye bir yazı var. Maalesef o site sadece bilgilendirme içeriyor.

Yanlış kategoride konu açmaktan kısıtlama almıştım, o yüzden cevap veremedim kusura bakmayın.

E-postamın şifresini ve genel olarak kullandığım birkaç şifreyi denedim fakat olmadı. Sanırım bayağı farklı bir şifre koymuşum. Niye öyle yaptığımı da hatırlamıyorum açıkçası. Yanıtlarınızı için teşekkürler.

Parolayı unutursanız WhatsApp size yardımcı olamaz diye bir yazı var. Maalesef o site sadece bilgilendirme içeriyor.

WhatsApp ile iletişime geçin diyeceğim de dosya şifresini siz koymuşsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı