WhatsApp'taki önemli sohbet nasıl geri getirilir?

RecepYıldırım

Hectopat
WhatsApp'taki çok önemli bir sohbet silindi. WhatsApp ayarlarda son yedek 19 Ocak yazıyor. Bu bile bana yetecek. Ama oradan yüklemeyi yapamıyorum. Nasıl yapmalıyım? Korkudan denemede yapamıyorum.

WhatsApp silip tekrar yükleyin. Hesabınıza girerken yedeklenen varsa onları yükleyecek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230202_222347_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230202_222347_WhatsApp.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 20
Hocam tahminime göre whatsapp'ı silip tekrar yüklerseniz orada geri getirme şeyi çıkacak kurulum adımında soracak size. Ama drive yedeğini asla olarak seçmişsiniz, onu günlük olarak ayarlayın, sonra yedekle butonuna basın, işlem bitsin, sonra silin whatsapp'ı, tekrar yükleyin çözülür.

Hocam tahminime göre whatsapp'ı silip tekrar yüklerseniz orada geri getirme şeyi çıkacak kurulum adımında soracak size. Ama drive yedeğini asla olarak seçmişsiniz, onu günlük olarak ayarlayın, sonra yedekle butonuna basın, işlem bitsin, sonra silin whatsapp'ı, tekrar yükleyin çözülür.
Yedekleme yaparken bir işim vardı. Kapattım. Sonra açmamışım. Ama şimdi açarsam o yedeğin üstüne başka yedek alırsa ve istediğim sohbet silinirse diye çekincem var. Silip yükleme işleminde hiç soru sormadan sildiğim an ne ise onu yüklüyor.

Geri
Yukarı