WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR hatası

SimplySmile

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarım sürekli WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR hatası veriyor.
Özellikler:
Ekran kartı AMD Radeon HD 6750, 16 GB RAM, Intel Xeon X5670 işlemci, 1 TB harddisk.
Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki rehbere göre minidump dosyanızı paylaşır mısınız? Sonra da MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşırsınız.

Yukarıda koskoca Minidump dosyanızı paylaşın diye bir yazı var.
Daha uygun bir üslup kullanabilirsin. Bu yaptığın hoş değil. Herkese aynısını yapacaksan hiç girme bu işe istersen. :)

Artı -1 Eksi
Aşağıdaki rehbere göre minidump dosyanızı paylaşır mısınız? Sonra da MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşırsınız.

Daha uygun bir üslup kullanabilirsin. Bu yaptığın hoş değil. Herkese aynısını yapacaksan hiç girme bu işe istersen. :)
Peki hocam. Üzülmedim değil.

Minidump dosyalarınızı paylaşın. Yukarıda turuncu bir şekilde yazıyor nasıl yapacağınız.
Yeni klasör
ilgilendiğiniz için teşekkürler

Yeni klasör
ilgilendiğiniz için teşekkürler

Merhabalar. Bilgisayarım sürekli WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR hatası veriyor.
Özellikler:
Ekran kartı AMD Radeon HD 6750, 16 GB RAM, Intel Xeon X5670 işlemci, 1 TB harddisk.
Yardım edebilecek var mı?

Minidump:Yeni klasör

1 dosya oluşmamış, diğerlerine bakacağız.
Nasıl da tahmin ettim ama içimden, turnayı gözünden vurmuşum.
Bu hata genelde Chipset sürücüsünün eski olmasından kaynaklanıyor ve sizin de sorununuz bundan kaynaklı. Chipset güncellemesi yapacağız.
Vanguard kaldıralım.

Anakart modeli nedir? Üreticinin kendi sitesinden Chipset bulabilirim belki.

1 dosya oluşmamış, diğerlerine bakacağız.
Nasıl da tahmin ettim ama içimden, turnayı gözünden vurmuşum.
Bu hata genelde Chipset sürücüsünün eski olmasından kaynaklanıyor ve sizin de sorununuz bundan kaynaklı. Chipset güncellemesi yapacağız.
Vanguard kaldıralım.

Anakart modeli nedir? Üreticinin kendi sitesinden Chipset bulabilirim belki.
Thurley ilgilendiğin için teşekkürle

Yeni konular

Geri
Yukarı