Whiskas kedi maması sokak kedileri için uygun mudur?

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Şok marketlerde gördüm. Sitemizde ki kediler için almayı düşündüm. Uygun mudur acaba?

98.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş mama kedilere sürekli verilmemeli, kuru mama verirseniz daha iyi olacaktır. Kedilere 2 haftada veya ayda 1 yaş mama verilmeli. Kuru mama daha sağlıklı.

Hayır asla! Benim kedim ondan yiyordu bir aralar, artık dışkısı kanlanmaya başlamıştı. Hemen mamasını değiştirdim.

Hayır asla! Benim kedim ondan yiyordu bir aralar, artık dışkısı kanlanmaya başlamıştı. Hemen mamasını değiştirdim.
Önerebileceğiniz mama var mı? Öğrenci olduğum için çok pahalı olmazsa sevinirim. Bir nebze olsa bile kedilere yardım etmek istiyorum.

Önerebileceğiniz mama var mı? Öğrenci olduğum için çok pahalı olmazsa sevinirim. Bir nebze olsa bile kedilere yardım etmek istiyorum.
Aşağıda ki videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Dikkat edin küfürlüdür. Ayrıca veterinerden alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün şok marketlerde gördüm. Sitemizde ki kediler için almayı düşündüm. Uygun mudur acaba?

Eki Görüntüle 982784

Ben 2 yıldır evimde ve balkonumda kedi besliyorum. Ben genelde yaş mama vermeyi tercih etmem. Onlar için ödül olabilir ama onların hayatı için kötü bir şey. 2 kedimde kısır bir ara bende veriyordum. Çok kilo aldılar bende veterinere götürdüm. 5kg olması gereken kedi 12kg çok kilo aldığı için böbreklerinin %50'sini kullanamayacak hale gelmiş 1 kedin öbürü de onun peşinden gidiyor yani kısır kediler için ölüm tehlikesi taşıyor kısır olmayanlar için ise ishal ve kusma yapabiliyor. Yani kısaca 12kg olan kedim şu an 7kg ve böbreklerini kullana biliyor. Öbür kedim ise hep hareketli olduğu için şu an iyi durumda. Yani kediniz yaşasın istiyorsanız yaş mama vermeyin. Sadece whiskas için konuşmuyorum bütün yaş mamalar dahil.

Geri
Yukarı