Çözüldü Wi-Fi açılınca hoparlörden cızırtı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
En kısa sürede bu saçma sorunu düzeltmem lazım, Sony Vaio SZN670 olması lazım yük altına girince hoparlörden cızırtı sesi geliyor, Wi-Fi ile alakalı sanırım Wi-Fi'yi kapattığımda ses kesiliyor, ürün benim değil o yüzden Ethernet kablosu takıp sorunu çözemiyorum, nasıl halledebilirim bunu?

Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar, Wi-Fi anteni açma kapama kartının oradaydı bandı oynamış galiba temas ediyordu onu oradan aldım bantladım düzeldi.
Prizde topraklama var mi onda da sorun yoksa başka biri yardımcı olur umarım.

Var hocam, çözemedim çok sinir bozucu Wi-Fi kartını değiştirince bir nebze azaldı ama konunun Wi-Fi ile ilgili olması sinirimi bozuyor.

Hoparlör nereye takılı? USB mi? Jaklı mı? Ön panele takılıysa anakarta takmayı, anakarta takılıysa ön panele takmayı bir dene.

Aletin kendi hoparlörü kral ayrı değil.

Eski modemim varken bu sorunu sürekli yaşadım. Prizde topraklamada vardı. Hiç bir şekilde çözemedim. Modemim yandı gittim TP-Link Archer V300 aldım şimdi en ufak cızırtı yok. Çok saçma ama bu şekilde çözüldü. Modem bilgisayarınıza çok yakınsa uzaklaştırmak veya hoparlör ile arasına bi kitap vs koyarak kesiyordum sesi.

Eski modemim varken bu sorunu sürekli yaşadım. Prizde topraklamada vardı. hiçbir şekilde çözemedim. Modemim yandı gittim TP-Link Archer V300 aldım şimdi en ufak cızırtı yok. Çok saçma ama bu şekilde çözüldü. Modem bilgisayarınıza çok yakınsa uzaklaştırmak veya hoparlör ile arasına bir kitap vs koyarak kesiyordum sesi.

1 oda var aralarında modem de yeni.

Geri
Yukarı