Wi-Fi adaptörü önerisi

ouzzz

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:\Windows\System32
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, size bir şey sormak istiyorum. USB Wi-Fi adaptörüm geçenlerde bozuldu şimdi yenisini almak istiyorum ama PCI-e olanlardan mı alsam yoksa USB olanlardan mı karar veremedim. Bütçem 100 TL. Hangisini almam daha mantıklı olur sizlerin farklı önerilerini de bekliyorum hocalarım.

Son düzenleyen: Moderatör:

TP-LINK TL-WN823N kullanıyorum hocam. Oyun performansı pek iyi değil eğer işiniz internette gezinmekse öneririm.

PCI girişli olan kartlar daha stabil ve verimli çalışıyor.

Ama 100 TL bandında 5GHz destekleyen PCI-e olanı yok piyasada en ucuzu 250 TL'den başlıyor şu anlık o kadar bütçem yok 110 TL'ye 5GHz destekleyen ikinci linkteki modemi buldum. Eğer marka güvenilir değil derseniz 140 TL'ye TP-Link olanını alacağım.

Ama 100 TL bandında 5GHz destekleyen PCI-e olanı yok piyasada en ucuzu 250 TL'den başlıyor şu anlık o kadar bütçem yok 110 TL'ye 5GHz destekleyen ikinci linkteki modemi buldum. Eğer marka güvenilir değil derseniz 140 TL'ye TP-Link olanını alacağım.
Hocam benim kullandığım USB adaptör TP Link. Kullandigim urunde driver sikintisi cektigim oluyor, bozuluyor arada silip yeniden kurmak zorunda kaliyorum. Bi arastirmani oneririm.

Geri
Yukarı