Wi-Fi adaptörü önerisi

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

Kasa kablosuz internet USB adaptörüm bozuldu ve yeni bir tane almak istiyorum. 200 lirayı geçmese iyi olur aslında ama geçse de canınız sağ olsun. (Bu fiyatlardan çok daha ucuz kullanışlı bir şey daha da iyi olur, ne kadar ucuz o kadar iyi.)

Bu modeller nasıl mesela sizce? Direk çok satanlara tıkladım. Araştırıp önerebilir misiniz şimdiden teşekkürler.

Bende çok araştırıyordum bu modeli satın aldım kabloluyla neredeyse aynı hızı alıyorum, hiç kesinti ping gibi durumlarla karşılaşmadım. Benim korkum FPS oyunlarında vb. ani ping yükselmesi falandı ama hiç dengesizlik yaşamadım fiyat biraz daha fazla fakat öneririm.

Arkadaşlar merhaba,

Kasa kablosuz internet USB adaptörüm bozuldu ve yeni bir tane almak istiyorum. 200 lirayı geçmese iyi olur aslında ama geçse de canınız sağ olsun. (Bu fiyatlardan çok daha ucuz kullanışlı bir şey daha da iyi olur, ne kadar ucuz o kadar iyi.)

Bu modeller nasıl mesela sizce? Direk çok satanlara tıkladım. Araştırıp önerebilir misiniz şimdiden teşekkürler.

Kullanıyorum memnunum.
İndirim beklemeni tavsiye ederim.

Bende çok araştırıyordum bu modeli satın aldım kabloluyla neredeyse aynı hızı alıyorum, hiç kesinti ping gibi durumlarla karşılaşmadım. Benim korkum FPS oyunlarında vb. ani ping yükselmesi falandı ama hiç dengesizlik yaşamadım fiyat biraz daha fazla fakat öneririm.
550TL'mi yoksa yanlışmı görüyorum hocam?

AC1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu üründe çok satılıyordu.

1,5 yıl evvel aldığım şu wifi adaptorunu şiddetle tavsiye ediyorum. evimde 100mbps internet var, bu cihaz ile 5ghz'de 94, 2.4 ghz'de 92 mbps alıyorum ve hiç performans sorunu yaşamadım. bazı adaptorler aşırı ısınmadan dolayı kesintiler yaşatabiliyor ama bu adaptorun oyle bir sorunu da yok. yalnız fiyatı epey bir artmış...☹️

Arkadaş biraz ileri gitti canı sağolsun 😂

Hocam bunu aldım inşallah hayrını görürüm. Fazla vaktim yok 2 gün içinde falan gelmesi lazım hem en çok satılıyor aldım.

Son düzenleme:
Memnunum hocam bayağı hızlı. Modeme yakınsa internet hızını fazlasıyla verir. Benim modem girişte bilgisayar odamda biraz uzak ona rağmen saniyede 3 4 Mb hızla oyun indiriyorum. Ama tasarımı biraz büyük ve kaba bilgin olsun kasanın önüne takıp antenlerini açarsan geçerken birinin bacağını çarpma ihtimali yüksek olur vb. dikkat etmen gerektiğini söylüyüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı