Çözüldü Wi-Fi ağı bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Laptopumda Wi-Fi ağlarını görüntüleyemiyorum. Wi-Fi ağları bulunamadı hatası veriyor. Ağ ayarlarını sıfırla yaptığımda yeniden başlatıyor geçici olarak düzeliyor ama sistemi kapatıp açtığımda yine aynı hatayı alıyorum. Sürücüyü defalarca kaldırıp yeniden kurdum, güncelledim ama bir şey değişmedi. Nasıl çözebilirim?

Ekran Görüntüsü (85).png

Son düzenleme:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu dener misiniz hocam
Üst üste tüm çözümleri denedim farklı videolardan, hangisinin işe yaradığını bilmiyorum ama bir tanesi işe yaradı. Sanırım sürücüyü komple kaldırıp asusun sitesinden kurduğum sürücü sayesinde düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu dener misiniz hocam
Üst üste tüm çözümleri denedim farklı videolardan, hangisinin işe yaradığını bilmiyorum ama bir tanesi işe yaradı. Sanırım sürücüyü komple kaldırıp asusun sitesinden kurduğum sürücü sayesinde düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı