Wi-Fi bağlandıktan sonra mavi ekran

Sefa Yay

Decapat
Hocam ben de Wifi'ye bağlandığım zaman 15 dakika içinde aynı mavi ekran hatasını alıyorum. Ne yapmam gerektiği konusunda hiçbir fikrim yok. İnternet bağlanamıyorum bu yüzden. Yardımcı olursanız sevinirim.

Driver'ıma dmp dosyalarını paylaştım: sy_Casper.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sorunun var. CUDA sürücün doğru çalışmıyor. Harici monitör mü kullanıyorsunuz?
İmzamdan Aida64 sonucunu da paylaşın.
Kullanıyorsanız HDMI kablo ile dönüştürücüsüz bir şekilde monitöre mi bağlı?
Dahili wifi aygıtı kullandığınız görülüyor harici WİFİ alıp bağlanmayı deneyin. Casper bir bilgisayar olduğundan sorun çıkaramaması beklenemezdi zaten.

Ekran kartı sorunun var. CUDA sürücün doğru çalışmıyor. Harici monitör mü kullanıyorsunuz?
İmzamdan Aida64 sonucunu da paylaşın.
Kullanıyorsanız HDMI kablo ile dönüştürücüsüz bir şekilde monitöre mi bağlı?
Dahili wifi aygıtı kullandığınız görülüyor harici WİFİ alıp bağlanmayı deneyin. Casper bir bilgisayar olduğundan sorun çıkaramaması beklenemezdi zaten.

Ekran kartını güncellemeyi denedim. Şimdi hiç açılmıyor 😐
Mavi ekran hatası olarak: 'unexpected kernel mode trap' hatası veriyor.
USB ile formatlamayı deniyorum ama yine aynı hatayı veriyor.

Niye bu kadar alıngansın? Konu açıp soru sorup, kendi bildiğini yaparsan karşındakini robot mu zannediyorsun da normal cevap bekliyorsunuz?
Peki
Nasıl çözdüğünü yazar mısın?
Yeni SSD almıştım onu taktım. Şimdi bilgisayarım çalışıyor. Ama yine Video Scheduler internal error hatasını alıyorum. Yani yine başa döndüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı