Wi-Fi bağlantısı "Bu ağa bağlanılamıyor hatası" hatası

agustd

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Superbox'dan kablolu modeme geçtim. Modem başka odaya kurulacağı için "Ethernet"den faydalanamayacağım. Wi-Fi bağlantası için " bu ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum. YouTube'da o kadar video izledim hepsi sürücü güncelleştirme üzerine fakat ben de bir işe yaramıyor. Yardımcı olursanız beni çok mutlu etmiş olursunuz. Teşekkürler.

Aynı hatayı bende alıyordum. Ne yaptıysam olmadı. Arada zar zor bağlanıyordu ama kopmalar yaşıyordum. Çözümü yeni Wi-Fi adaptör alarak buldum.

Arkadaşlar selam, Superbox'dan kablolu modeme geçtim. Modem başka odaya kurulacağı için "Ethernet"den faydalanamayacağım. Wi-Fi bağlantası için " bu ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum. YouTube'da o kadar video izledim hepsi sürücü güncelleştirme üzerine fakat ben de bir işe yaramıyor. Yardımcı olursanız beni çok mutlu etmiş olursunuz. Teşekkürler.

Yeniden başlatın
Sürücünün en eski sürümünü ve diğer sürücüleri deneyin.
Windows'un otomatik en son sürücüye güncellemediğinden emin olun.

Merhaba, eski sürümlerini nasıl deneyeceğim hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ben sisteme format dahi attım. En son adaptörün modem ile uyumlu olmadığına kanaat getirdim ve yeni adaptör aldım. Windows 10'un güncel sürümü sana çaktırmadan güncelliyor hemen sürücüyü. Update'i kapatarak denedim ama yine eski sürümde kalmadı sürücü. Zaten yeni çıktığı için yeni sürüm Windows bu pek mümkün olmuyor. İçinde güncel sürücüleri barındırıyor.
Şu an kullandığım adaptör bu. Çok memnunum. Çekim gücüde arada 3 duvar olduğu halde Full.

Geri
Yukarı