Wi-Fi bağlantısı sürekli kesiliyor

Aynı sorundan ben de muzdariptim ama benim internet sağlayıcımla ilgili de sorunlarım vardı. Windows sağ olsun modemde bir sorun olmasa da Wi-Fi bağlantımı kesip duruyordu. Hatta kablolu bir şekilde denedim yine aynı sıkıntı devam etti. Başka sebeplerden dolayı bilgisayarı sıfırlamak zorunda kaldım.( ah Windows ah!) Sıfırladıktan sonra(1-2 gün) da devam etti ama şimdilik bir sıkıntı yok.

Formatı tüm bilgisayara mı attınız yoksa sadece Windows'un kurulu olduğu yere mi?

Formatı tüm bilgisayara mı attınız yoksa sadece Windows'un kurulu olduğu yere mi?
Bilgisayarımda siyah ekran oldu ve hiçbir şekilde çözemedim daha sonra otomatik onarım döngüsüne girdi. bilgisayara ihtiyacım olduğundan yedeklerimi almaya çalışıp komple sıfırladım zaten ssd'yi bölümlendirmemiştim. (Eğer dmp dosyalarından anlıyorsanız profilimden rica etsem bakar mısınız?)

Bilgisayarımda siyah ekran oldu ve hiçbir şekilde çözemedim daha sonra otomatik onarım döngüsüne girdi. Bilgisayara ihtiyacım olduğundan yedeklerimi almaya çalışıp komple sıfırladım zaten SSD'yi bölümlendirmemiştim. (Eğer DMP dosyalarından anlıyorsanız profilimden rica etsem bakar mısınız?)

Maalesef anlamıyorum.

Geri
Yukarı