Wi-Fi çekim alanı geniş, VDSL destekli modem önerisi

emrekrdl

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Wi-Fi kalitesi yüksek modem arıyorum. Şu an kullandığım Everest modem evin sadece yarısına Wi-Fi gücü yetiyor. Modem evin en köşesinde maalesef ortaya alabileceğim bir durumda değil. Lütfen router tarzı önerilerde bulunmayın. Araya ekstra router vb. alet girince az da olsa ping artması olduğunu duydum. (Doğru mu bilmiyorum, gene de şansa bırakmak istemiyorum.) Mümkünse 3 iç mekan duvarından geçmesine rağmen 50Mbps hızı aktarabilsin. (Ev 150 M.2) VDSL, yüksek çekim güçlü, 50Mbps aktarabilecek, hat değerlerinde oynamaları (gürültü gibi olaylar) iyi idare edebilecek ve eğer mümkünse fiber internet desteği de olursa süper olur. Su an VDSL kullanıyorum ama ilerde değişme durumu var. Fiyat pek önemli değil ama mümkün olduğunca fiyat performans ürünü olsa iyi olur. Uçuk fiyatlar olmasa istediğim özellikleri desteklese yeterli. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı