Wi-fi genişletici pingi düşürebilir mi?

Mon oyun

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Valorant'ta modemin yanında 8 ms falan alıyorum ama kendi odama gidince bu rakam 300'e kadar çıkıyor. Wi-fi genişletici alsam bu rakam 100'ün altına iner mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım ilk zamanlar güzeldi fakat sonra bozdu nedense. Kablo çekip Access Point olarak kullanmaya başladım.

Şans işi diyebilirim yani biraz.

Merhaba, ben Valorant'ta modemin yanında 8 ms falan alıyorum ama kendi odama gidince bu rakam 300'e kadar çıkıyor. Wi-fi genişletici alsam bu rakam 100'ün altına iner mi?
Genişletici faydanı görür. Ama yapabilirsen kobloyla bagla. Yoksada Wi-fi genişleticisi tavsiye ederim. Ama kesin ping düşürür diyemeyiz bazen sorun olabiliyor. Yani kabloyla baglayabilirsen bağla yoksada alıp almamak sana kalmış ama tavsiye etmem.

Modemin konumunu bilmiyorum ama bir tane CAT6 al güzelce döşeyerek bilgisayarına getir.
FPS oyunlarında kablodan şaşma derim.
Ya da modemini hepten değiştir şöyle 500 600'lük Wi-Fi 5'li bir şey al :) ev çok büyük değilse yeterli olur.
Ben uzun yıllar kablo kullanıyordum sonra Tenda modem aldım şu an FPS oyunu çok oynamıyorum ama Valorant LoL Apex takılıyorum arada ping 20 civarı modemle aramda 4-5 metre fark var arada 1 2 duvar var( tabii kapılı duvar yekpare değil)

Geri
Yukarı